13 [Christian Blood] Tas ir ievērojams, kas jāņem vērā, piemēram: pašu atzīšanās

[Il sangue cristiano.pdf] (kas var darīt šo noziegumu Viņš jau ir nolēmis darīt visu visu cilvēci:? Tikai viens ķekars vergi) uhjk100 SAID [slēdza tā vietā, baidoties] es tagad saprotu, vēl jo vairāk, ka cionistu Ebreji ir absolūts ļaunums, pat sliktāka nekā musulmaņu ekstrēmisti. - Atbilde - cilvēki nezina, ka Hitlers mēģināja runāt ar viņiem, bet viņam: tas nav iespējams ir ..

Piemēram: bija bija: iespējams, arī par mani! Tāpēc, ka viņiem ir ticība: absolūts, jo viņu rabīniem: Kakam: farizeju Illuminati vai SVF? Uzticība ir absolūts! bet es esmu lūdza Dievu par atbildi .. jā, es sauc: mans dēls, lai atvērtu: jauns Bībeles izlases: Tas Kungs man atbildēja, veicot 9 Amos: (sodīšana Izraēla) .. Visiem grēciniekiem manas tautas? mirt: zobens! Tie, PVO sakot nelaime, nenāk pie mums, un mums nav pieskārienu!

? "Jo no viņiem man nav mana darba kārtībā vispārējas brālības .. tad, protams, būs slaktiņš @ IsraelNationalTV-Ja šie noziegumi! Viņi nekad nav bijuši: Atpazini: disavowed: vai Renegades, nosodīja, ar ebreju kopienu? Pēc tam šie noziegumi: tas joprojām tiek veikts: šodien atkal, visi sūdi no Ovadia: Kakam Illuminati no SVF: senjora banku ..

Tāpēc, ka šodien tā ir viegli darīt netīro darbu (iztukšot cilvēku asinīm), izmantojot Satanists! Tāpēc Dievs nekad nevar, atbilde uz jūsu lūgšanām .. Tomēr: ja tās ir kuņģa: lai iet uz elli: ar Sātanu? Maz arī šajā nožēlojamā gadiem: šo zemes dzīvi?palīdzību American: Satanists ebreju lobija: 666 un 322? Tomēr, tas nav kaut kas notiek, lai beidzot! kluss puika!

Es nāku pie jums? bet, Mans gars ir pagājis, nogalinot tūkstošiem Satanists: pirmais! kluss .. Karalis zina, kā: kā aizsargāt savu priekšmetu! Jūs esat ievērojuši, cik dēmoni: by: Joshua [23:11] traslator google: ir atcelta: patvaļīgi: mana pieeja (3 ° WW atomieroču)? [Christian Asins] Historical papildinājumā.Preambula. Iesācējs: no atklājumiem joprojām ir ticami?

1 °: vēsturiskā saraksts ar daudziem: slepkavības: Ka rituāliem nolūkiem: vienmēr ir apņēmusies: ebreju pagātni: gadsimtiem: šajā: īpašāku: skaidrs: atzīšanās: no: ebreji: no: šo: slepkavība: un: šī rituālā: mērķis: ka: tiek ziņots autentiski procesos.II. Vēstures saraksts: daži: slepkavības: no: kristieši: izdarīts: by: ebreji rituāliem nolūkiem:] in: gadsimtus atpakaļ. Daudzas: sarakstiem: šīs slepkavību:

** 1255. Lincoln (Bolland. vol.6July, p.494) Hugh Stolen Child ebreji baro līdz dienai upuri. Daudzas: ebreji piekrītat, no dažādām Anglijas un sit Viņu krustā:.[Christian asinis] Tas ir ievērojams, kas jāņem vērā, piemēram: pašu atzīšanās un atklājumiem: ir: ko: ebreji, pat pēc daudziem, daudziem: gadsimti un valstīs: tālu: Trento, Moldova, Šveice: in: XIV un XVIII gadsimts,

by: Monumenta no Pertz historiae Germanicae. Bet, tā kā līdz šim ziņots, lietošanas jew: līdz: izmantot: Kristiešu asinis, rituāliem nolūkiem, tā ir sena un pastāvīga: in: Pagājušajos gadsimtos. Bet mēs tagad pienācis Century: Present ...ECC. ECC. Giosué [23:11] Mēs visi esam Sons: par Ādamu un Noah? Tātad, kāpēc: Rabbi: Ovadia Yosef, ti, farizejiem: var teikt, ka kristieši ir dzīvnieki cilvēka veidolā?

Kas slēpjas zem: visu šo? evitente ir: ebreju lobija: 666 322: SVF: Viņi nozaga simbolus jūdaisms un kristietība! iet pret Satanists? Tas ir tāpat kā vēršanās pret sevi! Tomēr arī tad, ja šis stāsts: briesmīgs: no Talmuda: ir vairāk nekā: 3000 gadi, iepazīšanās atpakaļ: lai no ebreju reliģija, saknes, nekavējoties tika bojāts: Tāpēc, ka: atkrišanas iekšķīgi vilces:

kas bija cilvēksresurss tad iekļauti Talmuda? Tomēr mums nevajadzētu baidīties no patiesības, un mums nevajadzētu baidīties amputēt vēzi: pirmkārt, kas nāca par nāves visu ķermeni. do Luciferian: Grove: CULT: ti, New Tower of Babel: NWO. Giosué [23,11] @ IsraelNationalTV - ļoti jārūpējas, lai savu dzīvi, mīlēt Kungu, savu Dievu [12] Tāpēc, ja, lai atkrišanu (Talmuda: farizeju) ..

tad, [13], pēc tam, jūs zināt .. Vai jūs bojā; un jūs būs aizgājusi (3 ° kodolenerģijas WW): no šī: laba zeme, ko Tas Kungs, tavs Dievs ir devis jums .- ATBILDE-goddammit! runā slikti par Izraēlu? (Pat ja: tā ir negantība masonu dibināta Satanists no SVF: .. pat ja tas ir, piemēram: visas citas viltus Demokrātiju: banku banknotēm): par Christian? ir, piemēram, nocirta viņam rokas!

Kā ir Jūdaisma reliģisko kustību? daudz! Tātad, kāpēc šo naida absurdu: sinagoga sātanu (iluminātu farizejiem): pret: kristieši no sākuma? Vai jūs sagaida, ka, ir beidzies: 3 rd WW Nuclear? Bet tas ir tieši problēma: "Ja būs: 3 ° pēc WW! Kodolenerģijas" viens Izraēlas Valsts "

5 [Christian Blood] ** 1261. Pfortzeim Bade (April Bolland vol.2 ° 838.) Uz septiņu gadu meitene noslīka nožņaugta un tad asiņoja.
** 1283. Maincā (Baronius 61:.. Acta Colmar Monument XVII, 210), bērnu pārdevis: viņas medmāsa: ebreji un nogalināt tos.
** 1285. Monako (Raderus Bavārija: Svētā Sējums 2 °, p.331:. Monum XVII, 415), bērns ir asiņošana uz nāvi. Viņa asinis lieto: līdzeklis ebrejiem. Cilvēki sadedzināt mājā, kur jūdi patvērumu. ** 1286. Pie Oberwesel Reinā (2 ° Bolland, Vol Aprle 697:.. Monum XVII, 77: Baronius 1287, Nr 18) Wernher, zēns 14 gadus mocekļa: trīs dienas ar Atkārtotu iegriezumi.
** 1287. Bernē (.. 2. Bolland, Vol aprīlī) Rodolfo zēns nošāva Pasā:

6 [Christian Blood] ** 1292. Colmar (Ann. Hum. Il, 30) bērnu, kā iepriekš. ** 1293, Crems (Monum. XI, 658), upurēja bērns: tādēļ nosūtīts: no Brunn ebreji, divi ebreji resurss sodīja personām: citi, izņemot maksu. ** 1294. Bernē (Ann. Hum. II, 32) nogalināti vēl vienu bērnu.
** 1202. Remken: pašu (Ann. Hum II, 3G.). ** 1303. Par Weissensee (Baron 64) Tīringenē Conrad zinātnieks, dēls karavīra notecinātas līdz nāvei, ar iegravētu vēnās. ** 1345. Monako (Rader 351) Svētīgs Errico: nežēlīgi nogalināti. ** 1401.Diessenhofen no Virtemberga. (Vēsture Albert B. Simon Habiki:.. Pie Bolland Vol 2 aprīlis), mazs zēns uz četriem gadiem iegādājās trīs guldeņu, un asiņoja no jūdiem.

7 [Christian Blood] ** 1407. Lūk, vēl viens bērns nogalina: no kurienes sacelšanās: populārs un ebrejiem (ibid.) izraidīšanu. ** 1410. [In Tīringene (Baronius trešais) tiek medīti jūdi par noziegumiem pret: Christian bērniem. ** 1429. Rovensbourg (Baronius 3.:. Bolland .. 3. vol 978 aprīlis), Louis von Bruck, kristiešu zēns atteicās no ebrejiem, bet viņš kalpoja tiem pie galda, ir Vasarsvētki: viņa augums ir atrodama: un cienījams ar kristiešiem: * * 1454. Kastīlijas (. Simon Habiki UIN) bērns ir saplēsta gabalos: sirds un apstrādātas pārtikas. Šī un citu līdzīgu noziegumu, tad ebreji ir izslēgti no Spānijas 1459.

8 [Christian Blood] ** 1457. Turīnā (ibid.) ir ebrejs nozvejotas moments ir: slay: bērns. ** 1462. Pie Inspruck (Bolland. 3. vol jūlijs 462.) Svētā One: Bērnu dzimis Andrew Rinn, ir nogalināti pēc: ebreji 9.jūlijā, ka Viņi vāc asinis. ** 1475. Trento, slavenais moceklis, B. Simoncini, no kuriem ir, sākotnējā procesā. No šiem procesiem, šķiet, ka ebreji Trent, vainīgi rituālā slepkavībā B. Simoncini, tas daudziem desmitiem izdalītas: viņi un viņu sadarbības religionists: izdarīts, vienam un tam pašam mērķim: rituāls, kas Tyrol, Lombardija, Veneto, Itālija un citur Vācijā, Polijā utt .. un tā tālāk.

9 [Christian Blood] ** 1480. Treviso (Baronius lpp 569) ir izdarījusi noziegumu līdzinās iepriekšējām Trent.
** 1480. Pie Motta (Bolland. vol. Aprīlis 2), Venēcijā bērns tiek upurēta Lielajā Piektdienā.
** 1486. In Regensburg (Rader 3o 174) seši bērni: upuriem ebreju ....
** 1490. Guard pie Toledo (3 aprīlis Bolland.) Bērns sists.
** 1494. Ungārijā Tyrman (838 Bolland. Aprīlis 2) bērna nozagto un asiņoja.

10 [Christian Blood] ** 1503. Waltkirch Elzasā (Bolland. vol aprīlis 2, 830.) Bērnam ir četri gadi, pārdeva savu tēvu ebrejiem, desmit guldeņu, ar to saprotot, ka viņš bija atgriezies dzīvs pēc tam, kad asiņoja. Bet jūdi nokāva asiņošana.
** 1505. Budweys (EFEL Scriptores, I38 ​​l) bija līdzīgi.
** 1520. Tyrnau un dzelteni sarkano (Bolland. vol. Aprīlis 2, 839), tad ebrejus izraidīja no Ungārijas.
** 1540. Sappenfeld Bavārijā (2331 Rader, 3, 179), Michael. Četrus gadus, spīdzināti trīs dienas.

11 [Christian Blood] ** 1547. Rave Polijā (Simon Habiki iepriekš. Dēls pasūtījuma ar diviem upurēta ebrejiem.
** 1569. Polijā Witów (ibid.) John divus gadus, pārdots divām preču zīmēm, Jēkaba ​​Leizyka ebrejs. un nežēlīgi nogalināti. Un citi līdzīgi fakti, kas notika ar Bielke un citur. ** 1574. Punia: Lietuva (ibid.) Elizabeth no nogalināto ebreju Joachim Smierlowiez septiņus gadus, otrdien: pirmais Pūpolsvētdiena: viņa asinis: jar.
** 1590. Szydlow (ibid.) trovatone bērns pazuda, līķis noasiņoja par iegriezumiem un punkcijas.

12 [Christian Blood] ** 1595. In Augustine (ibid.) bērns, ko pārdod ar ebrejiem, kas asiņoja.
** 1597. Pie Sryalow (ibid.) bojā bērns. Apkaisa ar savām asinīm Jaunie ebreju sinagoga: upurētos to.
** 1650. Caaden (Tenziel, janvāris 1694), piecu bērnu ar pusi gadiem: Matthias TILLICH sauc: "ir noslepkavots: March 11. Tas ietver citas līdzīga vēsturiskā notikumi risinājās Steycrmarck Tas, Karnten, Crain, utt ..
** 1655. Tunguch Vācijā (Tentzel, jūnijs 1693), nogalināja bērnu.

13 [Christian Blood] ** 1669. Mecas (Process: Parīze 1670: Feller, avīze, 1788, 428 2 nd) trīs gadu bērna nozagto ko ebrejs, Raphael Levi, un nežēlīgi noslepkavoti. Viņa līķis tika atrasts briesmīgi bojātas. Noziedznieks ir nodedzinātas dzīvs ar teikumu Parlamenta: Jūn 16, 1670 in Metz. Piezīme: process, kas kļuva in 17 - 12-1401, par slepkavību, kas aprakstīti iepriekš, jew: apsūdzētais atzinās, ka ik pēc septiņiem gadiem, visiem ebrejiem, kas nepieciešams: Christian asinis. Vēl atklāja, ka: kristieši nogalināja: viņam jābūt mazāk nekā trīspadsmit gadi: trešais teica: ka viņi izmanto viņu asinis Pasā svētki, un ka tā: sausā daļa: Reduced to pulveris: un, ja to izmanto to reliģiskiem rituāliem (Jautājums Juive lapa 59, 60.).

14 [Christian Blood] Tas ir ievērojams, kas jāņem vērā, piemēram: pašu atzīšanās un atklājumiem ir veikuši ebreji, pat pēc daudziem gadsimtiem un valstīm, kas tālu prom: Trento, Moldova, Šveice: ar četrpadsmito un XVIII, atkarībā no vai jūs jau redzējāt, un mēs redzēt. Daudzi citi fakti līdzīgi: jau ziņoja: Mēs varam apkopot: citu vēsturnieku un īpaši Pertz ir Monumenta historiae Germanicae. Bet, tā kā līdz šim ziņots, vienkārši: jānodrošina punktā: Ka izmantot jew: izmantot kristiešu asinis, rituāliem nolūkiem, tā ir sena un pastāvīga pagātnē gadsimtiem. Bet mēs tagad pienācis Century: Present .......

5 [Christian Blood] ** 1261. Pfortzeim Bade (April Bolland vol.2 ° 838.) Uz septiņu gadu meitene noslīka nožņaugta un tad asiņoja.
** 1283. Maincā (Baronius 61:.. Acta Colmar Monument XVII, 210), bērnu pārdevis: viņas medmāsa: ebreji un nogalināt tos.
** 1285. Monako (Raderus Bavārija: Svētā Sējums 2 °, p.331:. Monum XVII, 415), bērns ir asiņošana uz nāvi. Viņa asinis lieto: līdzeklis ebrejiem. Cilvēki sadedzināt mājā, kur jūdi patvērumu. ** 1286. Pie Oberwesel Reinā (2 ° Bolland, Vol Aprle 697:.. Monum XVII, 77: Baronius 1287, Nr 18) Wernher, zēns 14 gadus mocekļa: trīs dienas ar Atkārtotu iegriezumi.
** 1287. Bernē (.. 2. Bolland, Vol aprīlī) Rodolfo zēns nošāva Pasā:

6 [Christian Blood] ** 1292. Colmar (Ann. Hum. Il, 30) bērnu, kā iepriekš. ** 1293, Crems (Monum. XI, 658), upurēja bērns: tādēļ nosūtīts: no Brunn ebreji, divi ebreji resurss sodīja personām: citi, izņemot maksu. ** 1294. Bernē (Ann. Hum. II, 32) nogalināti vēl vienu bērnu.
** 1202. Remken: pašu (Ann. Hum II, 3G.). ** 1303. Par Weissensee (Baron 64) Tīringenē Conrad zinātnieks, dēls karavīra notecinātas līdz nāvei, ar iegravētu vēnās. ** 1345. Monako (Rader 351) Svētīgs Errico: nežēlīgi nogalināti. ** 1401.Diessenhofen no Virtemberga. (Vēsture Albert B. Simon Habiki:.. Pie Bolland Vol 2 aprīlis), mazs zēns uz četriem gadiem iegādājās trīs guldeņu, un asiņoja no jūdiem.


7 [Christian Blood] ** 1407. Lūk, vēl viens bērns nogalina: no kurienes sacelšanās: populārs un ebrejiem (ibid.) izraidīšanu. ** 1410. [In Tīringene (Baronius trešais) tiek medīti jūdi par noziegumiem pret: Christian bērniem. ** 1429. Rovensbourg (Baronius 3.:. Bolland .. 3. vol 978 aprīlis), Louis von Bruck, kristiešu zēns atteicās no ebrejiem, bet viņš kalpoja tiem pie galda, ir Vasarsvētki: viņa augums ir atrodama: un cienījams ar kristiešiem: * * 1454. Kastīlijas (. Simon Habiki UIN) bērns ir saplēsta gabalos: sirds un apstrādātas pārtikas. Šī un citu līdzīgu noziegumu, tad ebreji ir izslēgti no Spānijas 1459.

8 [Christian Blood] ** 1457. Turīnā (ibid.) ir ebrejs nozvejotas moments ir: slay: bērns. ** 1462. Pie Inspruck (Bolland. 3. vol jūlijs 462.) Svētā One: Bērnu dzimis Andrew Rinn, ir nogalināti pēc: ebreji 9.jūlijā, ka Viņi vāc asinis. ** 1475. Trento, slavenais moceklis, B. Simoncini, no kuriem ir, sākotnējā procesā. No šiem procesiem, šķiet, ka ebreji Trent, vainīgi rituālā slepkavībā B. Simoncini, tas daudziem desmitiem izdalītas: viņi un viņu sadarbības religionists: izdarīts, vienam un tam pašam mērķim: rituāls, kas Tyrol, Lombardija, Veneto, Itālija un citur Vācijā, Polijā utt .. un tā tālāk.

9 [Christian Blood] ** 1480. Treviso (Baronius lpp 569) ir izdarījusi noziegumu līdzinās iepriekšējām Trent.
** 1480. Pie Motta (Bolland. vol. Aprīlis 2), Venēcijā bērns tiek upurēta Lielajā Piektdienā.
** 1486. In Regensburg (Rader 3o 174) seši bērni: upuriem ebreju ....
** 1490. Guard pie Toledo (3 aprīlis Bolland.) Bērns sists.
** 1494. Ungārijā Tyrman (838 Bolland. Aprīlis 2) bērna nozagto un asiņoja.

10 [Christian Blood] ** 1503. Waltkirch Elzasā (Bolland. vol aprīlis 2, 830.) Bērnam ir četri gadi, pārdeva savu tēvu ebrejiem, desmit guldeņu, ar to saprotot, ka viņš bija atgriezies dzīvs pēc tam, kad asiņoja. Bet jūdi nokāva asiņošana.
** 1505. Budweys (EFEL Scriptores, I38 ​​l) bija līdzīgi.
** 1520. Tyrnau un dzelteni sarkano (Bolland. vol. Aprīlis 2, 839), tad ebrejus izraidīja no Ungārijas.
** 1540. Sappenfeld Bavārijā (2331 Rader, 3, 179), Michael. Četrus gadus, spīdzināti trīs dienas.

11 [Christian Blood] ** 1547. Rave Polijā (Simon Habiki iepriekš. Dēls pasūtījuma ar diviem upurēta ebrejiem.
** 1569. Polijā Witów (ibid.) John divus gadus, pārdots divām preču zīmēm, Jēkaba ​​Leizyka ebrejs. un nežēlīgi nogalināti. Un citi līdzīgi fakti, kas notika ar Bielke un citur. ** 1574. Punia: Lietuva (ibid.) Elizabeth no nogalināto ebreju Joachim Smierlowiez septiņus gadus, otrdien: pirmais Pūpolsvētdiena: viņa asinis: jar.
** 1590. Szydlow (ibid.) trovatone bērns pazuda, līķis noasiņoja par iegriezumiem un punkcijas.

12 [Christian Blood] ** 1595. In Augustine (ibid.) bērns, ko pārdod ar ebrejiem, kas asiņoja.
** 1597. Pie Sryalow (ibid.) bojā bērns. Apkaisa ar savām asinīm Jaunie ebreju sinagoga: upurētos to.
** 1650. Caaden (Tenziel, janvāris 1694), piecu bērnu ar pusi gadiem: Matthias TILLICH sauc: "ir noslepkavots: March 11. Tas ietver citas līdzīga vēsturiskā notikumi risinājās Steycrmarck Tas, Karnten, Crain, utt ..
** 1655. Tunguch Vācijā (Tentzel, jūnijs 1693), nogalināja bērnu.

13 [Christian Blood] ** 1669. Mecas (Process: Parīze 1670: Feller, avīze, 1788, 428 2 nd) trīs gadu bērna nozagto ko ebrejs, Raphael Levi, un nežēlīgi noslepkavoti. Viņa līķis tika atrasts briesmīgi bojātas. Noziedznieks ir nodedzinātas dzīvs ar teikumu Parlamenta: Jūn 16, 1670 in Metz. Piezīme: process, kas kļuva in 17 - 12-1401, par slepkavību, kas aprakstīti iepriekš, jew: apsūdzētais atzinās, ka ik pēc septiņiem gadiem, visiem ebrejiem, kas nepieciešams: Christian asinis. Vēl atklāja, ka: kristieši nogalināja: viņam jābūt mazāk nekā trīspadsmit gadi: trešais teica: ka viņi izmanto viņu asinis Pasā svētki, un ka tā: sausā daļa: Reduced to pulveris: un, ja to izmanto to reliģiskiem rituāliem (Jautājums Juive lapa 59, 60.).

13 [Christian Blood] Tas ir ievērojams, kas jāņem vērā, piemēram: pašu atzīšanās un atklājumiem ir veikuši ebreji, pat pēc daudziem gadsimtiem un valstīm, kas tālu prom: Trento, Moldova, Šveice: ar četrpadsmito un XVIII, atkarībā no vai jūs jau redzējāt, un mēs redzēt. Daudzi citi fakti līdzīgi: jau ziņoja: Mēs varam apkopot: citu vēsturnieku un īpaši Pertz ir Monumenta historiae Germanicae. Bet, tā kā līdz šim ziņots, vienkārši: jānodrošina punktā: Ka izmantot jew: izmantot kristiešu asinis, rituāliem nolūkiem, tā ir sena un pastāvīga pagātnē gadsimtiem. Bet mēs tagad pienācis Century: Present