13 [Christian Krew] Godne uwagi jest to do rozważenia, takich jak: tego samego wyznania

[Il sangue cristiano.pdf] (WHO może zrobić te zbrodnie On już postanowił zrobić wszystkim całej ludzkości? Tylko kilka Slaves) uhjk100 SAID [zamknął swoją stronę w obawie] Rozumiem teraz, tym bardziej, że syjonistyczna są absolutnie złe Żydom, nawet gorzej niż muzułmańskich ekstremistów. - ODPOWIEDŹ - ludzie nie wiedzą, że Hitler chciał z nimi rozmawiać, ale dla niego: jest to niemożliwe było ..

Takich jak: był były: niemożliwe, także dla mnie! Ponieważ mają wiary: absolute, w ich rabinów: Kakam: faryzeusze Illuminati czy MFW? Wierność jest absolutną!ale poprosiłem Boga o odpowiedź .. tak nazwałem: mój syn, aby otworzyć: nowy Biblii na chybił trafił: odpowiedział mi Pan, przez Amosa 9: (kara Izraela) .. wszyscy grzesznicy z mego ludu? śmierć przez: miecz! Oni, WHO mówią nieszczęścia, nie przyjdzie do nas, a my nie wolno dotykać!

? ", Ponieważ z nich nie udało mi mojego programu powszechnego braterstwa .. potem, oczywiście, będzie masakra @ IsraelNationalTV-Jeśli te zbrodnie: Nigdy nie były: Uznane: wypierał się: czy Renegades, skazany, przez środowiska żydowskie? Następnie te zbrodnie: Nadal są wykonane: dzisiaj znowu wszyscy gówno Ovadia: Kakam Illuminati z MFW: bankowość renty menniczej ..

Bo dzisiaj łatwo jest to zrobić brudną robotę (do drenażu ludzkiej krwi), za pomocą satanistów! Dlatego Bóg nie może, odpowiedź na swoje modlitwy ..Jednakże: Jeśli mają żołądka: za przejście do piekła z Szatanem? Niewiele również dla tej marnej lat: tych ziemskiego życia? pomocy amerykańskiej: Sataniści żydowskie lobby: 666 i 322? jednak nie coś co będzie do ostatniego jest! cichy chłopak!

Ja przyszedłem do ciebie? ale, Mój duch przeszedł, zabijając tysiące satanistów: pierwszy! cichy .. Król wie, jak: jak chronić swoich poddanych! Zauważyliście, jak demony: przez: Joshua [23:11] kosz google: zniosła: dowolnie: moje podejście (3 ° WW jądrowej)? [Krwi chrześcijańskiej] Historyczne dodatku. Preambuła.Objawienia: Neophyte: jeszcze wiarygodny?

1 °: historyczne listę Wiele: morderstw: To rytuał celów: zawsze popełnione: Żydzi w przeszłości: od stuleci: w tym: bardziej specjalne: jasne: spowiedzi: z: Żydzi: z: tego: morderstwo: i: to rytuał: cel: że: są zgłaszane w autentyczne procesy. II.Historyczne listy: niektóre: zabójstw: z: chrześcijan popełnione: przez: Żydzi dla celów rytuału:] w: wiekami. Wiele: list: tego zabójstwa:

** 1255. Lincoln (Bolland. vol.6July, p.494) Hugh Stolen Child Żydzi są podawane do dnia poświęcenia. Wiele: Żydzi zgadzają się z różnych części Anglii: i ukrzyżowanie:. [Chrześcijańskiej krwi] Godne uwagi jest to do rozważenia, takich jak: tego samego wyznania i objawienia: były: przez: Żydów, nawet po wielu, wielu: w. iw krajach: daleko: w Trydencie, Mołdawia, Szwajcaria: w: XIV i XVIII wieku,

przez: Monumenta z Pertz Historiae Germanicae. Ale, ponieważ dotąd informowano, Żyd użycia: do: użycia: krwi chrześcijańskiej, do celów rytualnych: jest starożytny i stałe: w: minionych wieków. Ale teraz do wieku: Present ... ecc.ecc. Giosue [23:11] We Are All Sons: Adama i Noego? Więc dlaczego: Rabbi Ovadia Yosef, tj., faryzeusze: można powiedzieć, że: chrześcijanie są zwierzętami w ludzkiej postaci?

Co kryje prawda: to wszystko? evitente jest: lobby żydowskie: 666 z 322: MFW: Ukradli symboli judaizmu i chrześcijaństwa! sprzeczne z satanistów? To tak, jakby wbrew sobie! Jednak również wtedy, gdy ta historia: straszne: z Talmudu: jest ponad 3000 lat, sięga: do korzeni religii żydowskiej, natychmiast uszkodzony: Ponieważ: apostazji ustnych trakcji:

które były następnie włączone do zasobu osób w Talmudzie? Jednak, nie powinniśmy bać się prawdy i nie powinniśmy bać się amputacji macicy: po pierwsze, że CAME do śmierci całego ciała. dla nie Lucyfera: Grove: kult, tj. Nowa Wieża Babel: NWO. Giosue [23.11] @ IsraelNationalTV - Należy bardzo uważać na swoje życie, na miłość Pana Boga [12] Dlatego, jeżeli się apostazji (Talmud: faryzeusze) ..

następnie [13], a następnie, wiesz .. Czy będziesz zginął, a będziesz poszedł (3 ° jądrowej WW): z tego: grunty dobre, którą Pan, Bóg wasz, dał wam .- ODPOWIEDŹ-do cholery! mówić źle o Izraelu? (Nawet jeśli: jest obrzydliwością Masonic założona przez satanistów z MFW: .. nawet jeśli to jest tak: wszystkie inne fałszywe Demokracji: z tytułu emisji pieniądza bankowego): dla chrześcijanina? to jakby odcięcie ręką!

Jak judaizm ruch religijny? wiele! Więc dlaczego tak nienawidzą absurd: synagogi szatana (Illuminati faryzeuszy): przeciw: chrześcijanie od początku?Można się spodziewać, że, zakończyła się 3 rd WW jądrowej? Ale to jest właśnie problem: "Jeśli nie będzie: 3 ° po WW: jądrowych" jedno państwo Izrael "

5 [Christian Krew] ** 1261. Pfortzeim Bade (kwiecień Bolland Vol.2 ° 838).: Dziewczyna siedmiu lat Drowned uduszona, a następnie krwi.
** 1283. W Moguncji (Baronius 61:.. Acta Colmar Pomnik XVII, 210) dziecko sprzedaży: jej pielęgniarka: Żydzi i ich zabić.
** 1285 roku. W Monaco (Raderus Bawarii: Volume 2 ° Świętego, p.331:. Monum XVII, 415) dziecko jest wykrwawić się na śmierć. Jego krew jest stosowana: lekarstwem dla Żydów. Ludzie palą w domu, gdzie Żydzi mieli schronienie. ** 1286. W Oberwesel na Renie (2 ° Bolland, Vol. Aprle z 697:.. Monum XVII, 77: Baronius 1287, nr 18) Wernher, chłopiec z 14 męczennika lat: trzy dni, z Powtarzające się nacięcia.
** 1287. W Bernie (.. 2-szy Bolland, Vol. kwietnia) chłopiec Rodolfo zastrzelony w święto Paschy:

6 [Christian Krew] ** 1292 roku. W Colmar (Ann. Hum. Il, 30) dziecko, jak powyżej.** 1293, Crems (Monum. XI, 658) Sacrificed dziecko, dlatego wysłał: Żydzi z Brunn, dwóch Żydów osoby karane zasobów: inne, z wyjątkiem opłaty. ** 1294. W Bernie (Ann. Hum. II, 32) zabił innego dziecka.
** 1202. Remken: takie same (Hum Ann. II, 3g.). ** 1303. Na Weissensee w Turyngii (Baron 64) Conrad uczony, syn żołnierza wykrwawił się na śmierć, z wygrawerowanym żyłach. ** 1345. W Monaco (Rader 351) Błogosławiony Errico: okrutnie zabity. ** 1401. Diessenhofen z Wirtembergii. (History of the Albert B. Simon Habiki:.. W Bolland Vol. 02 kwiecień) małego chłopca czterech lat nabytych przez trzy floreny i krwi od Żydów.

7 [Christian Krew] ** 1407. Oto jeszcze inne dziecko zabił: skąd zamieszek: popularne i wypędzenie Żydów (tamże). ** 1410 roku. [W Turyngii (Baronius trzeciej) poluje Żydów za zbrodnie przeciwko: dzieci chrześcijańskie. ** 1429.Rovensbourg (Baronius 3:. Bolland .. 3-cia vol. 978 z kwietnia) Ludwik von Bruck, że chłopiec chrześcijanin jest Sacrificed przez Żydów, podczas gdy on służył im do stołu, jest Zesłanie Ducha Świętego: jego ciało znaleziono: i Czczony przez chrześcijan: * * 1454. w Kastylii (. Simon Habiki cit.) dziecko jest rozszarpany: jego serce i gotowane jedzenie. Z tego i innych podobnych przestępstw, to Żydzi wygnani z Hiszpanii w 1459.

8 [krwi chrześcijańskiej] ** 1457. W Turynie (tamże) jest Żyd złapany moment jest: Slay: dziecko. ** 1462. W Inspruck (Bolland. 3-ta vol. lipca 462). Błogosławionego: dziecko urodzone Andrew Rinn, został zabity: 9 lipca przez Żydów, że one zbierać krwi. ** 1475 roku. W Trento, słynnego męczennika, B.Simoncini, w którym znajdują się oryginalne procesu. Z tych procesów, wydaje się, że Żydzi Trent, winnym morderstwa rytualne B. Simoncini, to kilkudziesięciu Revealed: oni i ich współwyznawców: popełnione, w tym samym celu: rytuał, w Tyrolu, Lombardia, Veneto, Włochy i gdzie indziej w Niemczech, Polska itd. .. i tak dalej.

9 [Christian Krew] ** 1480. W Treviso (Baronius str. 569) popełnia przestępstwo podobne do poprzedniego Trent.
** 1480. W Motta w Wenecji (Bolland. obj. 2 kwietnia) dziecko jest Sacrificed w Wielki Piątek.
** 1486 roku. W Ratyzbonie (Rader 3 ° 174) sześcioro dzieci: ofiar Żydów ....
** 1490. Strażnik w Toledo (3 kwietnia Bolland.) Dziecko ukrzyżowany.
** 1494. Tyrman na Węgrzech (838 Bolland. 02 kwietnia) dziecko Skradzione i krwi.

10 [krwi chrześcijańskiej] ** 1503. Waltkirch w Alzacji (Bolland. vol. 02 kwietnia, 830).: Dziecko czterech lat, sprzedawane przez ojca do Żydów, dziesięć guldenów, rozumiejąc, że gdyby wrócił żywy po upuszczeniu krwi. Ale Żydzi zabili krwawienia.
** 1505. Budweys (EFEL Scriptores, I38 ​​l) nie podobne.
** 1520. Tyrnau i żółto czerwony (Bolland. obj. 02 kwietnia, 839), a następnie Żydów wysiedlonych z Węgier.
** 1540. Sappenfeld w Bawarii (2331 Rader, 3, 179) Michael. Cztery lata, torturowany przez trzy dni.

11 [Christian Krew] ** 1547. Rave w Polska (Simon Habiki ww. Synem krawca dwóch Żydów Sacrificed.
** 1569. Witów w Polska (tamże) John dwóch lat, sprzedawane przez dwa znaki James Leizyka Żyda. i okrutnie zabity. I inne podobne fakty, które się do Bielke i gdzie indziej. ** 1574. Punia: Litwa (tamże) Elżbieta Pomordowanych Żydów Joachim Smierlowiez siedem lat, we wtorek: pierwszy w Niedzielę Palmową: krew jego klejnoty: w słoiku.
** 1590. Szydłów (tamże) trovatone dziecko zniknęło, zwłoki krwawiły nacięć i nakłuć.

12 [krwi chrześcijańskiej] ** 1595. W Augustyn (tamże) dziecko, sprzedał Żydom, do krwi.
** 1597. W Sryalow (tamże) zabił dziecko. Posypać jego krwi nowej synagogi żydowskie: poświęcić go.
** 1650. Caaden (Tenziel, styczeń 1694) dziecko z pięciu i pół roku: Matthias Tillich nazywa się: "nie zostaje zamordowany: 11 marca. Dotyczy to również innych podobnych wydarzeń historycznych miało miejsce w Steycrmarck To, Kärnten, Crain, etc ..
** 1655. Tunguch w Niemczech (Tentzel, czerwiec 1693) Zamordowany Dziecka.

13 [krwi chrześcijańskiej] ** 1669. W Metz (Process: Paryż 1670: Feller, gazety, 1788, 2. 428) trzech lat dziecko Skradzione przez Żyda, Raphael Levi i okrutnie zamordowany. Jego ciało znaleziono straszliwie okaleczony. Sprawca został spalony żywcem przez zdanie Parlamentu: 16 czerwca 1670 w Metz. Uwaga: W procesie, który stał się w 17 - 12-1401, za morderstwo, opisanych powyżej, Żyd: oskarżony przyznał się, że co siedem lat wszystkich Żydów w potrzebie chrześcijańskiej krwi. Innym, ujawnił, że: chrześcijanie Zamordowany: musi być mniejsza niż trzynaście lat: Trzeci powiedział: To wykorzystywali krew w Paschę, i że nie: suche części: Redukcja na proch, i że gdyby użyli go do ich obrzędów religijnych: (strona Żydówki Pytanie 59, 60)..

14 [Christian Krew] Godne uwagi jest to do rozważenia, takich jak: tego samego wyznania i objawienia zostały dokonane przez Żydów, nawet po wielu wiekach i krajach daleko: w Trydencie, Mołdawia, Szwajcaria: w XIV i XVIII zależności odczy już widzieli go i zobaczymy. Wiele innych faktów podobnych do tych: już zgłoszone: Możemy zbierać: przez innych historyków, a zwłaszcza przez Monumenta Pertz w Historiae Germanicae. Ale, ponieważ do tej pory odnotowano tylko: umieścić w punkcie: że stosowanie Żyd: korzystanie z chrześcijańskiej krwi, do celów rytualnych: jest starożytny i stały w minionych wieków. Ale teraz do wieku: Present .......

5 [Christian Krew] ** 1261. Pfortzeim Bade (kwiecień Bolland Vol.2 ° 838).: Dziewczyna siedmiu lat Drowned uduszona, a następnie krwi.
** 1283. W Moguncji (Baronius 61:.. Acta Colmar Pomnik XVII, 210) dziecko sprzedaży: jej pielęgniarka: Żydzi i ich zabić.
** 1285 roku. W Monaco (Raderus Bawarii: Volume 2 ° Świętego, p.331:. Monum XVII, 415) dziecko jest wykrwawić się na śmierć. Jego krew jest stosowana: lekarstwem dla Żydów. Ludzie palą w domu, gdzie Żydzi mieli schronienie. ** 1286. W Oberwesel na Renie (2 ° Bolland, Vol. Aprle z 697:.. Monum XVII, 77: Baronius 1287, nr 18) Wernher, chłopiec z 14 męczennika lat: trzy dni, z Powtarzające się nacięcia.
** 1287. W Bernie (.. 2-szy Bolland, Vol. kwietnia) chłopiec Rodolfo zastrzelony w święto Paschy:

6 [Christian Krew] ** 1292 roku. W Colmar (Ann. Hum. Il, 30) dziecko, jak powyżej.** 1293, Crems (Monum. XI, 658) Sacrificed dziecko, dlatego wysłał: Żydzi z Brunn, dwóch Żydów osoby karane zasobów: inne, z wyjątkiem opłaty. ** 1294. W Bernie (Ann. Hum. II, 32) zabił innego dziecka.
** 1202. Remken: takie same (Hum Ann. II, 3g.). ** 1303. Na Weissensee w Turyngii (Baron 64) Conrad uczony, syn żołnierza wykrwawił się na śmierć, z wygrawerowanym żyłach. ** 1345. W Monaco (Rader 351) Błogosławiony Errico: okrutnie zabity. ** 1401. Diessenhofen z Wirtembergii. (History of the Albert B. Simon Habiki:.. W Bolland Vol. 02 kwiecień) małego chłopca czterech lat nabytych przez trzy floreny i krwi od Żydów.


7 [Christian Krew] ** 1407. Oto jeszcze inne dziecko zabił: skąd zamieszek: popularne i wypędzenie Żydów (tamże). ** 1410 roku. [W Turyngii (Baronius trzeciej) poluje Żydów za zbrodnie przeciwko: dzieci chrześcijańskie. ** 1429.Rovensbourg (Baronius 3:. Bolland .. 3-cia vol. 978 z kwietnia) Ludwik von Bruck, że chłopiec chrześcijanin jest Sacrificed przez Żydów, podczas gdy on służył im do stołu, jest Zesłanie Ducha Świętego: jego ciało znaleziono: i Czczony przez chrześcijan: * * 1454. w Kastylii (. Simon Habiki cit.) dziecko jest rozszarpany: jego serce i gotowane jedzenie. Z tego i innych podobnych przestępstw, to Żydzi wygnani z Hiszpanii w 1459.

8 [krwi chrześcijańskiej] ** 1457. W Turynie (tamże) jest Żyd złapany moment jest: Slay: dziecko. ** 1462. W Inspruck (Bolland. 3-ta vol. lipca 462). Błogosławionego: dziecko urodzone Andrew Rinn, został zabity: 9 lipca przez Żydów, że oni zbierają krew. ** 1475 roku. W Trento, słynnego męczennika, B.Simoncini, w którym znajdują się oryginalne procesu. Z tych procesów, wydaje się, że Żydzi Trent, winnym morderstwa rytualne B. Simoncini, to kilkudziesięciu Revealed: oni i ich współwyznawców: popełnione, w tym samym celu: rytuał, w Tyrolu, Lombardia, Veneto, Włochy i gdzie indziej w Niemczech, Polska itd. .. i tak dalej.

9 [Christian Krew] ** 1480. W Treviso (Baronius str. 569) popełnia przestępstwo podobne do poprzedniego Trent.
** 1480. W Motta w Wenecji (Bolland. obj. 2 kwietnia) dziecko jest Sacrificed w Wielki Piątek.
** 1486 roku. W Ratyzbonie (Rader 3 ° 174) sześcioro dzieci: ofiar Żydów ....
** 1490. Strażnik w Toledo (3 kwietnia Bolland.) Dziecko ukrzyżowany.
** 1494. Tyrman na Węgrzech (838 Bolland. 02 kwietnia) dziecko Skradzione i krwi.

10 [krwi chrześcijańskiej] ** 1503. Waltkirch w Alzacji (Bolland. vol. 02 kwietnia, 830).: Dziecko czterech lat, sprzedawane przez ojca do Żydów, dziesięć guldenów, rozumiejąc, że gdyby wrócił żywy po upuszczeniu krwi. Ale Żydzi zabili krwawienia.
** 1505. Budweys (EFEL Scriptores, I38 ​​l) nie podobne.
** 1520. Tyrnau i żółto czerwony (Bolland. obj. 02 kwietnia, 839), a następnie Żydów wysiedlonych z Węgier.
** 1540. Sappenfeld w Bawarii (2331 Rader, 3, 179) Michael. Cztery lata, torturowany przez trzy dni.

11 [Christian Krew] ** 1547. Rave w Polska (Simon Habiki ww. Synem krawca dwóch Żydów Sacrificed.
** 1569. Witów w Polska (tamże) John dwóch lat, sprzedawane przez dwa znaki James Leizyka Żyda. i okrutnie zabity. I inne podobne fakty, które się do Bielke i gdzie indziej. ** 1574. Punia: Litwa (tamże) Elżbieta Pomordowanych Żydów Joachim Smierlowiez siedem lat, we wtorek: pierwszy w Niedzielę Palmową: krew jego klejnoty: w słoiku.
** 1590. Szydłów (tamże) trovatone dziecko zniknęło, zwłoki krwawiły nacięć i nakłuć.

12 [krwi chrześcijańskiej] ** 1595. W Augustyn (tamże) dziecko, sprzedał Żydom, do krwi.
** 1597. W Sryalow (tamże) zabił dziecko. Posypać jego krwi nowej synagogi żydowskie: poświęcić go.
** 1650. Caaden (Tenziel, styczeń 1694) dziecko z pięciu i pół roku: Matthias Tillich nazywa się: "nie zostaje zamordowany: 11 marca. Dotyczy to również innych podobnych wydarzeń historycznych miało miejsce w Steycrmarck To, Kärnten, Crain, etc ..
** 1655. Tunguch w Niemczech (Tentzel, czerwiec 1693) Zamordowany Dziecka.

13 [krwi chrześcijańskiej] ** 1669. W Metz (Process: Paryż 1670: Feller, gazety, 1788, 2. 428) trzech lat dziecko Skradzione przez Żyda, Raphael Levi i okrutnie zamordowany. Jego ciało znaleziono straszliwie okaleczony. Sprawca został spalony żywcem przez zdanie Parlamentu: 16 czerwca 1670 w Metz. Uwaga: W procesie, który stał się w 17 - 12-1401, za morderstwo, opisanych powyżej, Żyd: oskarżony przyznał się, że co siedem lat wszystkich Żydów w potrzebie chrześcijańskiej krwi. Innym, ujawnił, że: chrześcijanie Zamordowany: musi być mniejsza niż trzynaście lat: Trzeci powiedział: To wykorzystywali krew w Paschę, i że nie: suche części: Redukcja na proch, i że gdyby użyli go do ich obrzędów religijnych: (strona Żydówki Pytanie 59, 60)..

13 [Christian Krew] Godne uwagi jest to do rozważenia, takich jak: tego samego wyznania i objawienia zostały dokonane przez Żydów, nawet po wielu wiekach i krajach daleko: w Trydencie, Mołdawia, Szwajcaria: w XIV i XVIII zależności odczy już widzieli go i zobaczymy. Wiele innych faktów podobnych do tych: już zgłoszone: Możemy zbierać: przez innych historyków, a zwłaszcza przez Monumenta Pertz w Historiae Germanicae. Ale, ponieważ do tej pory odnotowano tylko: umieścić w punkcie: że stosowanie Żyd: korzystanie z chrześcijańskiej krwi, do celów rytualnych: jest starożytny i stały w minionych wieków. Ale teraz do wieku: Present .......