13 [Christian veri] On tähelepanuväärne kaaluda, näiteks: sama ülestunnistuste

[Il sangue cristiano.pdf] (kes saab teha nende kuritegude? Ta on juba otsustanud teha kõik kogu inimsugu: ainult üks kamp orjad) uhjk100 SAID [sulges oma saidi hirm] Ma mõistan nüüd, veelgi enam, et sionistide juudid on absoluutne kurjus, isegi hullem kui moslemi äärmuslased. - VASTUS - inimesed ei tea, et Hitler püüdis rääkida neist, vaid temale: THIS IS olnud võimatu ..

nagu oli olnud: välistatud, et ka minu jaoks! Sest neil on usk: absoluutne, nende rabid: Kakam: variserid Illuminati või IMF? Fidelity on absoluutne! kuid olen palunud Jumalalt vastust .. nii, ma helistasin: minu poeg avatud: uus Piibel juhuslikult: Issand vastas mulle läbi Amos 9: (karistuse Iisrael) .. Kõik patused minu inimesed? sureb: mõõk! need, kes ütlevad ebaõnne, ei langenud meile ja me ei puutu!

"Sest neist? Ma ei suutnud oma päevakorda Universal vendlus .. siis muidugi tehakse veresauna! @ IsraelNationalTV-Kui nende kuritegude: nad ei ole kunagi olnud: tunnustata: disavowed: või Renegades, mõistis, mida juudi kogukondade?Siis, et kõnealused kuriteod: nad on ikka tehtud: täna jälle kõik sitt on Ovadia jätkas: Kakam Illuminati ja IMF: emissioonitulu pangandus ..

sest täna on kerge teha seda räpast tööd (äravoolu inimveri), kasutades satanistide! Sellepärast saab Jumal kunagi vastust oma palvetele .. Siiski: kui neil on kõht: eest minema põrgu: Saatanaga? ka sel vähe õnnetu aastat: nende maise elu? Tänu Ameerika: satanistide juudi lobby: 666 ja 322? ei ole siiski midagi, mis läheb viimast korda! vaikne poiss!

Ma tulen teie juurde? Kuid mu vaim on möödas, tappes tuhandeid satanistide: esimene! vaikne .. kuningas teab, kuidas: nagu kaitsta oma teemadel! Te olete märganud, kuidas deemonid: by: Joshua [23,11] traslator google: on tühistatud: suvaliselt: minu lähenemine (3 ° WW tuuma)? [Christian veri] AJALOOLINE liites.Preambulis. Ilmutusi: Algaja: on veel usutav?

1 °: ajalooline nimekiri palju: mõrvad: see rituaalsetel eesmärkidel: alati on toime pandud: juudid varem: juba sajandeid: selles: mida rohkem eri: selge: ülestunnistused: on: juutide kohta: see: mõrv: ja: see rituaal: Eesmärk: et: kajastatakse autentsed protsesse. II. List ajalooline: mõned: mõrvad: on: kristlased: on toime pandud: by: juudid rituaalsetel eesmärkidel:] in: sajandeid tagasi. Palju: nimistute kohta: selle mõrvad:

** 1255. Lincoln (Bolland. vol.6July, p.494) Hugh Child varastatud juudid on toidetud kuni päeval ohverdama. Palju: juudid nõus, eri osadest pärit Inglismaalt: ja ristilöömiseks:. [Christian veri] On tähelepanuväärne kaaluda, näiteks: sama ülestunnistuste ja ilmutused: on: made by: juudid, isegi pärast palju, palju: sajandite ja riigid: kaugel: Trento, Moldova, Šveits: in: Sajandeid XIV ja XVIII artiklis

by: Monumenta of Pertz historiae Germanicae. Aga kuna seni teatatud, kasutamise juut: kuni: kasutada: Christian verd, rituaalsetel eesmärkidel: see on iidne ja püsiv: in: sajandeid möödunud. Aga nüüd tulevad sajandil: praegune ...ecc. ecc. Giosuè [23,11] me oleme kõik pojad: Aadama ja Noah? Miks siis: Rabi: Ovadia jätkas Yosef: st, variserid: võib öelda, et: kristlased on loomad inimese kuju?

Mis peitub selle all: see kõik? evitente on: juudi lobby: 666 322: IMF: nad varastasid sümbolid, judaism ja kristlus! minna vastuollu satanistid? See on nagu lähed enda vastu! Kuid ka siis, kui see lugu: kohutav: on Talmud: on veel rohkem: 3000 aastat, mis ulatuvad tagasi: selle juured juudi usk, oli kohe rikutud: sest: usust taganemises suukaudseks tractions:

mis seejärel lisati Talmud? Kuid me ei tohiks karta tõe ja me ei tohiks karta amputeerida vähk: esiteks, et tuli on surma kogu keha. jaoks ei luciferian: Grove: CULT: st New Tower Babel: NWO. Giosuè [23,11] @ IsraelNationalTV - Ole väga ettevaatlik, sest su elu, armastada Issandat, oma Jumalat, [12] miks, kui teha usust (Talmud: variserid) ..

siis, [13] siis sa tead .. siis hukkusid: ja siis läinud (3 ° tuuma WW): see peaks olema: head maad, mille Issand, teie Jumal on andnud teile .- vastus-kurat vőtaks!halba rääkima Iisrael? (Isegi kui: see on jäledus Masonic asutasid satanistide Rahvusvahelise Valuutafondi: .. isegi kui see on nagu: kõik muud vale demokraatiate: pangandus-müntimismaks): kristlase jaoks? on nagu mahalõikamine käe!

Kuidas Judaism usuline liikumine? palju! Nii et miks see vihkan absurdne: sünagoogi Saatana (Illuminati variserid): vastu: kristlased algusest peale? Kas ootate, see on lõppenud: 3 rd WW Nuclear? Just siin on probleem: "kui tekib: 3 ° pärast WW: nuclear" üks Iisraeli riigi! "

5 [Christian veri] ** 1261. Pfortzeim Bade (aprill Bolland. Vol.2 ° 838): tüdruk seitse aastat kägistas ja uppus siis Bled.
** 1283. Mainzis (Baronius 61: Acta Colmar. Monument. XVII, 210) laps müüakse: tema õde: juutide ja tappa.
** 1285. Monacos (Raderus Bavaria: püha Köide 2 °, p.331: Monum. XVII, 415) laps on verest tühjaks. Tema verd kasutatakse: vahend juudid. Inimesed põlevad majas, kus juudid olid võtnud varjupaika. ** 1286. At Oberwesel kohta Reinil (2 ° Bolland., Vol. Aprle 697: Monum XVII, 77: Baronius 1287, nr 18) Wernher, poiss 14 aastat märter: kolm päeva, korduvate sisselõiked.
** 1287. Bernis (2. Bolland., Vol. Aprillini) Rodolfo poiss tulistas surnud paasapüha:

6 [Christian veri] ** 1292. Colmaris (Ann. Hum. Il, 30) Lapse nagu eespool kirjeldatud. ** 1293, Crems (Monum. XI, 658) laps ohverdati: seega saata: juudid Brunn, kaks juuti karistatud: teised, välja arvatud tasu. ** 1294. Aastal Bernis (Ann. Hum. II, 32) tappis teise lapse.
** 1202. Remken: sama (Ann. Hum. II, 3G). ** 1303. On Weissensee Tüüringi (Baron 64) Conrad õpetlane, poeg sõdur veretustatud surma, millele on graveeritud veenides. ** 1345. Monacos (Rader 351) Õnnis Errico: julmalt tapeti.** 1401. Diessenhofen of Wurtemberg. (History of the Albert B. Simon Habiki: at Bolland. Vol. 2. aprill) väike poiss neli aastat ostetud kolm florins ja veretustatud pärit juudid.

7 [Christian veri] ** 1407. Siin veel üks laps hukkus: kust massirahutuste: populaarne ja väljasaatmise juudid (ibid.). ** 1410. [In Tüüringi (Baronius kolmandiku) kütitakse juutide kuritegude eest: Christian lastele. ** 1429.Rovensbourg (Baronius 3. koht: Bolland .. 3. vol. 978 aprillil) Louis von Bruck, Christian poiss on ohverdanud juutide poolt, kui ta teenis neid lauas on nelipühi: tema keha on leitud: ja au kristlastele: * * 1454. Castilla (Simon Habiki cit.) laps on rebitud tükkideks: tema süda ja keedetud toitu. Selle ja muude sarnaste kuritegude, siis juudid on välja heidetud Hispaanias 1459.

8 [Christian veri] ** 1457. Torinos (ibid.) on juut püütud hetk on: et tappa: laps. ** 1462. At Inspruck (Bolland. 3. vol. Juuli 462) Õnnistatu: Laps sünnib Andrew Rinn on tapetud: 9. juuli juutide poolt, et nad koguvad veres. ** 1475. Trento, kuulsa märter, B. Simoncini, mida on originaal protsessi. Nende protsesside, selgub, et juudid Trent, süüdi rituaal mõrva B. Simoncini, see näitas kümnetest: nemad ja nende kaas-religiooni: pühendunud, samal eesmärgil: rituaal, Tirooli, Lombardia,Veneto, Itaalia ja mujal Saksamaal, Poolas jne. ja nii edasi.

9 [Christian veri] ** 1480. Treviso (Baronius lk 569) on kuriteo toimepanemises sarnane eelmisega Trent.
** 1480. At Motta Veneetsia (Bolland. vol. 2. aprill) laps on ohverdanud Suurel Reedel.
** 1486. Regensburgis (Rader 3 ° 174) kuus last: ohvrid juudid ....
** 1490. Valvur Toledo (3. aprill Bolland. 1) laps risti lüüa.
** 1494. Tyrman Ungaris (838 Bolland. 2. aprill) lapse varastatud ja veretustatud.

10 [Christian veri] ** 1503. Waltkirch Alsace'is (Bolland. vol. 2. aprill, 830): laps neli aastat, müüs oma isa juudid, kümme kuldnat, kui sa mõistad, et ta oli elusalt tagasi pärast veretustamist. Kuid juudid tapsid ta verejooks.
** 1505. Budweys (EFEL Scriptores, I38 ​​l) ei sarnane.
** 1520. Tyrnau ja Biring (Bolland. vol. 2. aprill, 839), siis juudid välja saata Ungarisse.
** 1540. Sappenfeld Baieris (2,331 Rader, 3, 179) Michael. Neli aastat, piinati kolm päeva.

11 [Christian veri] ** 1547. Rave Poolas (Simon Habiki viidatud. Poeg kohandada kaks juuti ohverdada.
** 1569. Witów Poolas (ibid.) John kaks aastat, müüdud kaks kaubamärki James Leizyka juut. ja julmalt tapeti. Ja muud sarnased asjaolud, mis juhtus Bielke ja mujal. ** 1574. Punia: Leedu (ibid.) Elizabeth mõrvatud juut Joachim Smierlowiez seitse aastat, teisipäeval: esimene palmipuudepüha: tema verest kogutud: in jar.
** 1590. Szydlow (ibid.) lapse kadunud trovatone, laip veretustatud sisselõiked ja läbilöökide.

12 [Christian veri] ** 1595. Aastal Augustine (ibid.) lapsele, müüakse juute, veretustada.
** 1597. At Sryalow (ibid.) tappis lapse. Puista tema verd uus juudi sünagoog: pühitsema ta.
** 1650. Caaden (Tenziel, jaanuar 1694) laps viis ja pool aastat: Matthias Tillichille nimetatakse: on mõrvati: 11. märts. See hõlmab muid sarnaseid ajaloolisi sündmusi, mis toimusid Steycrmarck, Kärnten, Crain jne.
** 1655. Tunguch Saksamaal (Tentzel, juuni 1693) lapse mõrvas.

13 [Christian veri] ** 1669. Metz (Process: Paris 1670: Feller, ajalehtede, 1788, 2. 428) kolmeaastast last varastanud juut, Raphael Levi ja julmalt mõrvatud. Tema laip leiti jubedalt vigastustega. Kurjategija põles elus lause Parlament: 16. juuni 1670 in Metz. Märkus: protsess, kellest sai 17 - 12 - 1401, mõrva eest eespool kirjeldatud juut: süüdistatakse tunnistanud, et iga seitsme aasta järel kõik juudid vaja: Christian veres. Teine, selgus, et: kristlased mõrvatud: ta peab olema väiksem kui kolmteist aastat: Kolmas ütles: et nad kasutasid oma verd paasapüha, ja et ta: kuiv osa: vähendada seda pulber: ja, et kui kasutada seda oma riitusi: (Küsimus Juive lehel. 59, 60).

14 [Christian veri] On tähelepanuväärne kaaluda, näiteks: sama ülestunnistuste ja ilmutused on teinud juudid, isegi pärast mitmeid sajandeid ja riikides kaugel: Trento, Moldova, Šveits: neljateistkümnes ja XVIII sõltuvalt kas sa juba nägid seda ja me näeme. Paljud muud asjaolud on sarnased: juba teatanud: võime koguda: teiste ajaloolaste ja eriti Pertz on Monumenta historiae Germanicae. Aga kuna seni teatatud, lihtsalt: panna punkt: et kasutada juut: kasutada Christian verd, rituaalsetel eesmärkidel: see on iidne ja muutumatu möödunud sajanditel.Aga nüüd tulevad sajandil: praegune .......

5 [Christian veri] ** 1261. Pfortzeim Bade (aprill Bolland. Vol.2 ° 838): tüdruk seitse aastat kägistas ja uppus siis Bled.
** 1283. Mainzis (Baronius 61: Acta Colmar. Monument. XVII, 210) laps müüakse: tema õde: juutide ja tappa.
** 1285. Monacos (Raderus Bavaria: püha Köide 2 °, p.331: Monum. XVII, 415) laps on verest tühjaks. Tema verd kasutatakse: vahend juudid. Inimesed põlevad majas, kus juudid olid võtnud varjupaika. ** 1286. At Oberwesel kohta Reinil (2 ° Bolland., Vol. Aprle 697: Monum XVII, 77: Baronius 1287, nr 18) Wernher, poiss 14 aastat märter: kolm päeva, korduvate sisselõiked.
** 1287. Bernis (2. Bolland., Vol. Aprillini) Rodolfo poiss tulistas surnud paasapüha:

6 [Christian veri] ** 1292. Colmaris (Ann. Hum. Il, 30) Lapse nagu eespool kirjeldatud. ** 1293, Crems (Monum. XI, 658) laps ohverdati: seega saata: juudid Brunn, kaks juuti karistatud: teised, välja arvatud tasu. ** 1294. Aastal Bernis (Ann. Hum. II, 32) tappis teise lapse.
** 1202. Remken: sama (Ann. Hum. II, 3G). ** 1303. On Weissensee Tüüringi (Baron 64) Conrad õpetlane, poeg sõdur veretustatud surma, millele on graveeritud veenides. ** 1345. Monacos (Rader 351) Õnnis Errico: julmalt tapeti.** 1401. Diessenhofen of Wurtemberg. (History of the Albert B. Simon Habiki: at Bolland. Vol. 2. aprill) väike poiss neli aastat ostetud kolm florins ja veretustatud pärit juudid.


7 [Christian veri] ** 1407. Siin veel üks laps hukkus: kust massirahutuste: populaarne ja väljasaatmise juudid (ibid.). ** 1410. [In Tüüringi (Baronius kolmandiku) kütitakse juutide kuritegude eest: Christian lastele. ** 1429.Rovensbourg (Baronius 3. koht: Bolland .. 3. vol. 978 aprillil) Louis von Bruck, Christian poiss on ohverdanud juutide poolt, kui ta teenis neid lauas on nelipühi: tema keha on leitud: ja au kristlastele: * * 1454. Castilla (Simon Habiki cit.) laps on rebitud tükkideks: tema süda ja keedetud toitu. Selle ja muude sarnaste kuritegude, siis juudid on välja heidetud Hispaanias 1459.

8 [Christian veri] ** 1457. Torinos (ibid.) on juut püütud hetk on: et tappa: laps. ** 1462. At Inspruck (Bolland. 3. vol. Juuli 462) Õnnistatu: Laps sünnib Andrew Rinn on tapetud: 9. juuli juutide poolt, et nad koguvad veres. ** 1475. Trento, kuulsa märter, B. Simoncini, mida on originaal protsessi. Nende protsesside, selgub, et juudid Trent, süüdi rituaal mõrva B. Simoncini, see näitas kümnetest: nemad ja nende kaas-religiooni: pühendunud, samal eesmärgil: rituaal, Tirooli, Lombardia,Veneto, Itaalia ja mujal Saksamaal, Poolas jne. ja nii edasi.

9 [Christian veri] ** 1480. Treviso (Baronius lk 569) on kuriteo toimepanemises sarnane eelmisega Trent.
** 1480. At Motta Veneetsia (Bolland. vol. 2. aprill) laps on ohverdanud Suurel Reedel.
** 1486. Regensburgis (Rader 3 ° 174) kuus last: ohvrid juudid ....
** 1490. Valvur Toledo (3. aprill Bolland. 1) laps risti lüüa.
** 1494. Tyrman Ungaris (838 Bolland. 2. aprill) lapse varastatud ja veretustatud.

10 [Christian veri] ** 1503. Waltkirch Alsace'is (Bolland. vol. 2. aprill, 830): laps neli aastat, müüs oma isa juudid, kümme kuldnat, kui sa mõistad, et ta oli elusalt tagasi pärast veretustamist. Kuid juudid tapsid ta verejooks.
** 1505. Budweys (EFEL Scriptores, I38 ​​l) ei sarnane.
** 1520. Tyrnau ja Biring (Bolland. vol. 2. aprill, 839), siis juudid välja saata Ungarisse.
** 1540. Sappenfeld Baieris (2,331 Rader, 3, 179) Michael. Neli aastat, piinati kolm päeva.

11 [Christian veri] ** 1547. Rave Poolas (Simon Habiki viidatud. Poeg kohandada kaks juuti ohverdada.
** 1569. Witów Poolas (ibid.) John kaks aastat, müüdud kaks kaubamärki James Leizyka juut. ja julmalt tapeti. Ja muud sarnased asjaolud, mis juhtus Bielke ja mujal. ** 1574. Punia: Leedu (ibid.) Elizabeth mõrvatud juut Joachim Smierlowiez seitse aastat, teisipäeval: esimene palmipuudepüha: tema verest kogutud: in jar.
** 1590. Szydlow (ibid.) lapse kadunud trovatone, laip veretustatud sisselõiked ja läbilöökide.

12 [Christian veri] ** 1595. Aastal Augustine (ibid.) lapsele, müüakse juute, veretustada.
** 1597. At Sryalow (ibid.) tappis lapse. Puista tema verd uus juudi sünagoog: pühitsema ta.
** 1650. Caaden (Tenziel, jaanuar 1694) laps viis ja pool aastat: Matthias Tillichille nimetatakse: on mõrvati: 11. märts. See hõlmab muid sarnaseid ajaloolisi sündmusi, mis toimusid Steycrmarck, Kärnten, Crain jne.
** 1655. Tunguch Saksamaal (Tentzel, juuni 1693) lapse mõrvas.

13 [Christian veri] ** 1669. Metz (Process: Paris 1670: Feller, ajalehtede, 1788, 2. 428) kolmeaastast last varastanud juut, Raphael Levi ja julmalt mõrvatud. Tema laip leiti jubedalt vigastustega. Kurjategija põles elus lause Parlament: 16. juuni 1670 in Metz. Märkus: protsess, kellest sai 17 - 12 - 1401, mõrva eest eespool kirjeldatud juut: süüdistatakse tunnistanud, et iga seitsme aasta järel kõik juudid vaja: Christian veres. Teine, selgus, et: kristlased mõrvatud: ta peab olema väiksem kui kolmteist aastat: Kolmas ütles: et nad kasutasid oma verd paasapüha, ja et ta: kuiv osa: vähendada seda pulber: ja, et kui kasutada seda oma riitusi: (Küsimus Juive lehel. 59, 60).

13 [Christian veri] On tähelepanuväärne kaaluda, näiteks: sama ülestunnistuste ja ilmutused on teinud juudid, isegi pärast mitmeid sajandeid ja riikides kaugel: Trento, Moldova, Šveits: neljateistkümnes ja XVIII sõltuvalt kas sa juba nägid seda ja me näeme. Paljud muud asjaolud on sarnased: juba teatanud: võime koguda: teiste ajaloolaste ja eriti Pertz on Monumenta historiae Germanicae. Aga kuna seni teatatud, lihtsalt: panna punkt: et kasutada juut: kasutada Christian verd, rituaalsetel eesmärkidel: see on iidne ja muutumatu möödunud sajanditel.Aga nüüd tulevad sajandil: praegune .......