13 [krikščionių kraujo] Tai nuostabu Apsvarstykite, kaip antai:

[Il Sangue cristiano.pdf] (kurie gali padaryti šiuos nusikaltimus jis jau nusprendė padaryti visų visai žmonijai? Tik viena krūva Vergų) uhjk100 minėtos [uždaryta savo svetainę baimės] Aš suprantu, dabar dar daugiau, kad sionistų Žydai yra absoliutus blogis, dar blogiau, nei musulmonų ekstremistų. - Atsakymas - žmonės nežino, kad Hitleris mėgino pasikalbėti su jais, bet jam: tai neįmanoma buvo ..

Tokios, kaip: buvo buvo: neįmanoma, taip pat už mane! Nes jie turi tikėjimą: absoliutus, jų rabinai: Kakam: fariziejai Iliuminatai ar TVF? Ištikimybė yra absoliuti! bet aš paprašiau Dievo atsakymas .. taip, aš pašaukiau: "Mano sūnus dirba: naujos Biblija atsitiktinai: Viešpats man atsakė per Amos 9: (bausmės Izraelis) .. Visi mano tautos nusidėjėliai? mirti: kardas! Jie, sako PSO nelaimė, nebus ateis pas mus, ir mes Neliesk!

? "Dėl jų man nepavyko mano darbotvarkę visuotinės brolybės .. tada, žinoma, bus žudynių @ IsraelNationalTV-Jei šie nusikaltimai:! Jie niekada nebuvo: Atpažinai: disavowed: ar Renegades, pasmerkė, pagal žydų bendruomenės?Tada šių nusikaltimų: jie vis dar yra pagamintas: šiandien vėl visi Ovadia šūdas: Kakam Iliuminatai iš TVF: senjoražo bankininkystės ..

Nes šiandien tai lengva tai padaryti purviną darbą (nutekėjimo žmogaus kraujo), naudojant satanistai! Štai kodėl Dievas negali, atsakymo į savo maldas .. Tačiau: jei jie skrandžio: už nueiti į pragarą: su Šėtonu? Nedaug taip pat šios apgailėtinos metai: šių žemiškojo gyvenimo? Amerikos pagalba: satanistai žydų lobistų: 666 ir 322? Tačiau tai nėra kažkas, kad vyksta į paskutinę! tylus berniukas!

Aš atėjau pas tave? Bet, mano dvasia jau praėjo, žuvo tūkstančiai satanistai: pirmasis! tyliai .. Karalius žino, kaip: kaip apsaugoti savo dalykų! Jūs pastebėjote, kaip demonai: iki: Joshua [23:11] traslator Google: atšaukė: savavališkai: mano požiūris (3 ° WW branduolinės)? [Krikščionių kraujo] Istoriniai priede.Preambulėje. Naujokas: iš apreiškimų vis dar yra patikima?

1 °: istorinės sąrašas Daugelis: žmogžudystės: Tai ritualas tikslais: visada pasiryžusi: žydų praeitį: šimtmečius: į šį: daugiau specialių: aišku: konfesijos: iš: žydų: iš: į šį: nužudymo: ir: tai ritualas: tikslas: kad: būtų pranešama autentiški procesus. II. Istoriniai sąrašas: kai kurie: žmogžudysčių: iš: krikščionys: įsipareigojo: iki: žydų apeigų tikslams:] į: prieš šimtmečius. Daug: sąrašai: Šiame žmogžudystes:

** 1255. Linkolnas (Bolland. vol.6July, p.494) Hugh pavogtų Vaiko žydų šeriami iki aukos dieną. Daug: žydai sutinka, iš įvairių Anglijos ir nukryžiavimas.[Krikščionių kraujo] Tai nuostabu Apsvarstykite, kaip antai: tos pačios konfesijos ir apreiškimų: buvo: daryti: žydai, net ir po daug, daug: a. ir šalyse: toli: Trento, Moldova, Šveicarija: į: XIV ir XVIII a.,

pagal: Monumenta iš Pertz historiae Germanicae. Bet, nes iki šiol pranešė, naudoti judėjas: iki: naudoti: krikščionių kraujo, apeigų tikslams: ji yra senovės ir konstanta: iš: a. praėjo. Bet dabar mes turime ateiti į amžiuje: dabartis ... ecc. ecc.Giosue [23:11] Mes visi Sūnūs: Adomo ir Nojaus? Tad kodėl: rabinas: Ovadia Yosef: ty fariziejai: galima sakyti, kad: krikščionys gyvūnų žmogaus pavidalu?

What Lies Beneath: visa tai? evitente yra: žydų lobistų: 666 iš 322: TVF: Jie pavogė judaizmo ir krikščionybės simbolių! eiti prieš satanistus? Tai kaip eiti prieš save! Tačiau, taip pat, jei šią istoriją: kad patekęs: iš Talmudo: yra daugiau nei: 3000 metų, datuojamas: į žydų religijos šaknis, iš karto buvo sugadintas: Nes: iš apostazė žodžiu tractions:

kurios buvo išteklius asmenims tada įtrauktas į Talmudas? Tačiau mes neturėtume bijoti tiesos ir mes neturėtume bijoti amputuosite vėžiu: pirma, kad atėjo būti mirties visą kūną. do Liuciferiškieji: Grove: CULT, ty naujasis bokštas Babelio: NWO. Giosue [23,11] @ IsraelNationalTV - Imtis labai atsargiai, už savo gyvenimą, mylėti VIEŠPATĮ, savo Dievą [12] kodėl, jei, kad apostazė (Talmudas: fariziejai) ..

tada [13], tada, žinote .. Ar jūs žuvo: ir jums bus Gone (3 ° branduolinės WW): iš šio: geras žemę, kurį Viešpats, tavo Dievas, jums davė .- ATSAKYMAS-goddammit! kalbėti blogai Izraelio? (Net jei: tai bjauru masonų įkūrė satanistai iš TVF: .. net jei jis patinka: visos kitos klaidingos Demokratijų: bankų senjoražo): už krikščionių? yra kaip nukirto jam ranką!

Kaip buvo judaizmo religinio judėjimo? daug! Tad kodėl ši neapykanta absurdiška: Šėtonas (Iliuminatai fariziejai) sinagogoje: nuo: krikščionys nuo pat pradžių? Ar tikitės, kad, baigėsi: 3-iasis WW Branduolinė? Tačiau tai yra būtent problema: "Jeigu ten bus: 3 ° po WW! ​​Branduolinių" vienos valstybės Izraelio "

5 [krikščionių kraujo] ** 1261. Pfortzeim Bade (balandžio Bolland Vol.2 ° 838).: Septynerių metų mergaitė Nuskendęs smaugia ir tada nuleidus kraują.
** 1283. Maince (Baronius 61:.. Acta Colmar Paminklas XVII 210) vaiko parduodami: iki jos seselė: žydai ir juos nužudyti.
** 1285. Monakas (Raderus Bavarijos: Šventoji tomas 2 °, p.331. Monum XVII 415) vaikui yra kraujavimas į mirtį. Jo kraujas yra naudojamas: už žydus ištaisyti.Žmonių sudeginti namą, kur žydai, kurių buvo imtasi prieglobsčio. ** 1286. Tuo Oberwesel Reino (2 ° Bolland, Vol Aprle iš 697:.. Monum XVII 77: Baronius 1287, Nr 18) Wernher, 14 metų kankinio berniukas: tris dienas, pakartotinai pjūviai.
** 1287. Berne (.. 2. Bolland, Vol balandis) Rodolfo berniukas nušautas Velykų:

6 [krikščionių kraujo] ** 1292. Colmar (Ann. Hum. Il, 30), kaip nurodyta pirmiau vaikui. ** 1293, Crems (Monum. XI 658) vaikui paaukota: Todėl siunčiami: iš Brunn žydai, du žydai išteklių asmenys baudžiami: kiti, išskyrus mokestį. ** 1294.Berne (Ann. Hum. II, 32) nužudė kitą vaiką.
** 1202. Remken: tas pats (Ann. Hum II 3G.). ** 1303. Apie Weissensee Tiuringijoje (baronas 64) Konradas mokslininkas, kario sūnus nuleidus iki mirties, išgraviruotas venose. ** 1345. Monakas (Rader 351) Švč Errico: žiauriai nužudyti.** 1401. A Viurtembergas Diessenhofen. (Istorija Albertas B. Simon Habiki:.. Bent Bolland tomas 2 balandis) berniukas ketverius metus įsigijo tris florinų ir nuleidus iš žydų.

7 [krikščionių kraujo] ** 1407. Štai dar vienas vaikas žuvo: kur riaušių: populiarus ir žydų (ten pat) išsiuntimo. ** 1410. [Tiuringijoje (Baronius trečdalis) yra medžiojami žydai už nusikaltimus: krikščionių vaikus. ** 1429. Rovensbourg (Baronius 3.. Bolland .. 3. tūrio 978 m. balandžio) Liudviko von Bruck, krikščionių berniukas paaukojo žydų, o jis jiems tarnavo prie stalo, yra Sekminės: jo kūno rasta: ir nusipelnęs krikščionys: * * 1454. Kastilijos (. Simonas Habiki cit) vaikas yra suplėšyti į gabalus: jo širdį ir virti maistą. Dėl šios ir kitų panašių nusikaltimų, tada žydai yra išstumiami iš Ispanijos 1459.

8 [krikščionių kraujo] ** 1457. Turine (ten pat) yra Judėjas sugauti momentas: nužudyti: vaikui. ** 1462. Tuo Inspruck (Bolland. 3. tūrio liepa 462). Švč Vienas: vaikas, gimęs Andrew Rinn, yra nužudyti: pagal žydų 9 d., kad jie surenka kraują.** 1475. Trento, garsaus kankinio B. Simoncini, iš kurių yra, originalus procesas.Nuo šių procesų, atrodo, kad Trent žydai, kaltas ritualinę žmogžudystę B.Simoncini, tai daugelis dešimtys revealed: Jie ir jų bendradarbiavimo religininkai: įsipareigojusi, tuo pačiu tikslu: ritualas, Tirolyje, Lombardijos, Veneto, Italija ir kitur Vokietijoje, Lenkijoje ir tt .. ir taip toliau.

9 [krikščionių kraujo] ** 1480. Treviso (Baronius p. 569) yra nusikaltimo panašus į ankstesnį Trent.
** 1480. Tuo Motta Venecijoje (Bolland. tūrio. Balandis 2) vaikas paaukoti Didįjį penktadienį.
** 1486. Regensburge (Rader 3 ° 174) šešis vaikus: aukų žydų ....
** 1490. Bent Toledas apsauga (3 balandis Bolland.) Vaikų nukryžiuotas.
** 1494. Vengrijoje Tyrman (838 Bolland. Balandis 2) vaikas pavogtų ir nuleidus kraują.

10 [krikščionių kraujo] ** 1503. Elzase Waltkirch (Bolland. tūrio balandis 2, 830).: Ketverių metų vaikas, parduodami jo tėvas žydai, dešimt guldenų, su supratimu, kad, jei jis grįžo gyvas po to, Bled. Bet žydai užmušė kraujavimas.
** 1505. Budweys (EFEL Scriptores, I38 ​​l) buvo panašūs.
** 1520. Tyrnau ir gelsvai raudona (Bolland. tūrio. Balandis 2, 839), tada žydai išsiųstas iš Vengrijos.
** 1540. Bavarijoje Sappenfeld (2331 Rader, 3, 179) Michael. Ketverius metus kankino tris dienas.

11 [krikščionių kraujo] ** 1547. Lenkijoje Rave (Simon Habiki praktiką. Ir specialiai sūnus du žydai paaukojo.
** 1569. Lenkijoje Witów (ten pat) Jono dvejus metus, parduodami už du ženklai James Leizyka Judėjas. ir žiauriai nužudytas. Ir kiti panašūs faktai, kad atsitiko Bielke ir kitur. ** 1574. Punios: Lietuva (ten pat) Elizabeth nužudytų Judėjas Joachim Smierlowiez septynerius metus, antradienį: pirmasis Verbų sekmadienį: jo surinktas kraujas: į stiklainį.
** 1590. Szydłów (ten pat) trovatone vaikas dingo, lavonas Bled už pjūviai ir pradūrimui.

12 [krikščionių kraujo] ** 1595. Be Augustinas (ten pat) vaikų, parduodami žydai, turi būti nuleistas kraujas.
** 1597. Tuo Sryalow (ten pat) žuvo vaikas. Pabarstykite jo kraujo naują žydų sinagoga: į pašventino jį.
** 1650. Caaden (Tenziel, sausio 1694) penkių vaikų ir puse metų: Matthias Tillich vadinama: "nėra nužudytas: Kovo 11. Tai apima ir kitų panašių istorinių įvykių įvyko Steycrmarck Tai, Kärnten, Crain, ir tt ..
** 1655. Vokietijoje Tunguch (Tentzel, birželis 1693) nužudyti vaiko.

13 [krikščionių kraujo] ** 1669. Metz (procesas: Paryžiuje 1670: Feller, laikraštis, 1788, 2-osios 428) trejų metų vaikas pavogęs Judėjas, Raphael Levi ir žiauriai nužudytas. Jo lavonas buvo rastas siaubingai sužaloti. Nusikaltėlis buvo sudeginti gyvi Parlamento sakiniu: 16 Bir 1670 Metz. Pastaba: šis procesas, kuris tapo 17 - 12-1401, dėl nužudymo, aprašyta pirmiau, judėjas: apkaltino prisipažino, kad kas septynerius metus visi žydai reikia: krikščionių kraują. Kitas, parodė, kad: Krikščionys nužudyti: jis turi būti mažesnis nei trylika metų: trečioji sakė: kad jie naudojo savo kraują Paschos, ir kad ji: sausas dalis: jį sumažino iki milteliai: ir kad, jei jį naudojo savo religines apeigas: (Klausimas Žydė puslapį 59, 60)..

14 [krikščionių kraujo] Tai nuostabu Apsvarstykite, kaip antai: tos pačios konfesijos ir apreiškimai buvo padaryta žydų net ir po daugelio amžių ir šalyse, toli: Trento, Moldova, Šveicarija: XIV ir XVIII Priklausomai nuo ar jūs jau matė jį ir pamatysime. Daugelis kitų faktų panašios į: jau pranešė: "Mes galime rinkti: kitų istorikų ir ypač Pertz savo Monumenta historiae Germanicae. Bet, nes iki šiol pranešė, tiesiog: įdėti punkte: Tai naudoti judėjas: krikščionių kraujo naudojimą, ritualas tikslais: tai senovės ir pastovi pastaruosius šimtmečius. Bet dabar mes turime ateiti į amžiuje: dabartis .......

5 [krikščionių kraujo] ** 1261. Pfortzeim Bade (balandžio Bolland Vol.2 ° 838).: Septynerių metų mergaitė Nuskendęs smaugia ir tada nuleidus kraują.
** 1283. Maince (Baronius 61:.. Acta Colmar Paminklas XVII 210) vaiko parduodami: iki jos seselė: žydai ir juos nužudyti.
** 1285. Monakas (Raderus Bavarijos: Šventoji tomas 2 °, p.331. Monum XVII 415) vaikui yra kraujavimas į mirtį. Jo kraujas yra naudojamas: už žydus ištaisyti.Žmonių sudeginti namą, kur žydai, kurių buvo imtasi prieglobsčio. ** 1286. Tuo Oberwesel Reino (2 ° Bolland, Vol Aprle iš 697:.. Monum XVII 77: Baronius 1287, Nr 18) Wernher, 14 metų kankinio berniukas: tris dienas, pakartotinai pjūviai.
** 1287. Berne (.. 2. Bolland, Vol balandis) Rodolfo berniukas nušautas Velykų:

6 [krikščionių kraujo] ** 1292. Colmar (Ann. Hum. Il, 30), kaip nurodyta pirmiau vaikui. ** 1293, Crems (Monum. XI 658) vaikui paaukota: Todėl siunčiami: iš Brunn žydai, du žydai išteklių asmenys baudžiami: kiti, išskyrus mokestį. ** 1294.Berne (Ann. Hum. II, 32) nužudė kitą vaiką.
** 1202. Remken: tas pats (Ann. Hum II 3G.). ** 1303. Apie Weissensee Tiuringijoje (baronas 64) Konradas mokslininkas, kario sūnus nuleidus iki mirties, išgraviruotas venose. ** 1345. Monakas (Rader 351) Švč Errico: žiauriai nužudyti.** 1401. A Viurtembergas Diessenhofen. (Istorija Albertas B. Simon Habiki:.. Bent Bolland tomas 2 balandis) berniukas ketverius metus įsigijo tris florinų ir nuleidus iš žydų.


7 [krikščionių kraujo] ** 1407. Štai dar vienas vaikas žuvo: kur riaušių: populiarus ir žydų (ten pat) išsiuntimo. ** 1410. [Tiuringijoje (Baronius trečdalis) yra medžiojami žydai už nusikaltimus: krikščionių vaikus. ** 1429. Rovensbourg (Baronius 3.. Bolland .. 3. tūrio 978 m. balandžio) Liudviko von Bruck, krikščionių berniukas paaukojo žydų, o jis jiems tarnavo prie stalo, yra Sekminės: jo kūno rasta: ir nusipelnęs krikščionys: * * 1454. Kastilijos (. Simonas Habiki cit) vaikas yra suplėšyti į gabalus: jo širdį ir virti maistą. Dėl šios ir kitų panašių nusikaltimų, tada žydai yra išstumiami iš Ispanijos 1459.

8 [krikščionių kraujo] ** 1457. Turine (ten pat) yra Judėjas sugauti momentas: nužudyti: vaikui. ** 1462. Tuo Inspruck (Bolland. 3. tūrio liepa 462). Švč Vienas: vaikas, gimęs Andrew Rinn, yra nužudyti: pagal žydų 9 d., kad jie surenka kraują.** 1475. Trento, garsaus kankinio B. Simoncini, iš kurių yra, originalus procesas.Nuo šių procesų, atrodo, kad Trent žydai, kaltas ritualinę žmogžudystę B.Simoncini, tai daugelis dešimtys revealed: Jie ir jų bendradarbiavimo religininkai: įsipareigojusi, tuo pačiu tikslu: ritualas, Tirolyje, Lombardijos, Veneto, Italija ir kitur Vokietijoje, Lenkijoje ir tt .. ir taip toliau.

9 [krikščionių kraujo] ** 1480. Treviso (Baronius p. 569) yra nusikaltimo panašus į ankstesnį Trent.
** 1480. Tuo Motta Venecijoje (Bolland. tūrio. Balandis 2) vaikas paaukoti Didįjį penktadienį.
** 1486. Regensburge (Rader 3 ° 174) šešis vaikus: aukų žydų ....
** 1490. Bent Toledas apsauga (3 balandis Bolland.) Vaikų nukryžiuotas.
** 1494. Vengrijoje Tyrman (838 Bolland. Balandis 2) vaikas pavogtų ir nuleidus kraują.

10 [krikščionių kraujo] ** 1503. Elzase Waltkirch (Bolland. tūrio balandis 2, 830).: Ketverių metų vaikas, parduodami jo tėvas žydai, dešimt guldenų, su supratimu, kad, jei jis grįžo gyvas po to, Bled. Bet žydai užmušė kraujavimas.
** 1505. Budweys (EFEL Scriptores, I38 ​​l) buvo panašūs.
** 1520. Tyrnau ir gelsvai raudona (Bolland. tūrio. Balandis 2, 839), tada žydai išsiųstas iš Vengrijos.
** 1540. Bavarijoje Sappenfeld (2331 Rader, 3, 179) Michael. Ketverius metus kankino tris dienas.

11 [krikščionių kraujo] ** 1547. Lenkijoje Rave (Simon Habiki praktiką. Ir specialiai sūnus du žydai paaukojo.
** 1569. Lenkijoje Witów (ten pat) Jono dvejus metus, parduodami už du ženklai James Leizyka Judėjas. ir žiauriai nužudytas. Ir kiti panašūs faktai, kad atsitiko Bielke ir kitur. ** 1574. Punios: Lietuva (ten pat) Elizabeth nužudytų Judėjas Joachim Smierlowiez septynerius metus, antradienį: pirmasis Verbų sekmadienį: jo surinktas kraujas: į stiklainį.
** 1590. Szydłów (ten pat) trovatone vaikas dingo, lavonas Bled už pjūviai ir pradūrimui.

12 [krikščionių kraujo] ** 1595. Be Augustinas (ten pat) vaikų, parduodami žydai, turi būti nuleistas kraujas.
** 1597. Tuo Sryalow (ten pat) žuvo vaikas. Pabarstykite jo kraujo naują žydų sinagoga: į pašventino jį.
** 1650. Caaden (Tenziel, sausio 1694) penkių vaikų ir puse metų: Matthias Tillich vadinama: "nėra nužudytas: Kovo 11. Tai apima ir kitų panašių istorinių įvykių įvyko Steycrmarck Tai, Kärnten, Crain, ir tt ..
** 1655. Vokietijoje Tunguch (Tentzel, birželis 1693) nužudyti vaiko.

13 [krikščionių kraujo] ** 1669. Metz (procesas: Paryžiuje 1670: Feller, laikraštis, 1788, 2-osios 428) trejų metų vaikas pavogęs Judėjas, Raphael Levi ir žiauriai nužudytas. Jo lavonas buvo rastas siaubingai sužaloti. Nusikaltėlis buvo sudeginti gyvi Parlamento sakiniu: 16 Bir 1670 Metz. Pastaba: šis procesas, kuris tapo 17 - 12-1401, dėl nužudymo, aprašyta pirmiau, judėjas: apkaltino prisipažino, kad kas septynerius metus visi žydai reikia: krikščionių kraują. Kitas, parodė, kad: Krikščionys nužudyti: jis turi būti mažesnis nei trylika metų: trečioji sakė: kad jie naudojo savo kraują Paschos, ir kad ji: sausas dalis: jį sumažino iki milteliai: ir kad, jei jį naudojo savo religines apeigas: (Klausimas Žydė puslapį 59, 60)..

13 [krikščionių kraujo] Tai nuostabu Apsvarstykite, kaip antai: tos pačios konfesijos ir apreiškimai buvo padaryta žydų net ir po daugelio amžių ir šalyse, toli: Trento, Moldova, Šveicarija: XIV ir XVIII Priklausomai nuo ar jūs jau matė jį ir pamatysime. Daugelis kitų faktų panašios į: jau pranešė: "Mes galime rinkti: kitų istorikų ir ypač Pertz savo Monumenta historiae Germanicae. Bet, nes iki šiol pranešė, tiesiog: įdėti punkte: Tai naudoti judėjas: krikščionių kraujo naudojimą, ritualas tikslais: tai senovės ir pastovi pastaruosius šimtmečius. Bet dabar mes turime ateiti į amžiuje: dabartis