3 [křesťanská krev] Je pozoruhodné, aby zvážila, jako jsou:

[Il sangue cristiano.pdf] (kdo může dělat tyto zločiny, které se již rozhodli udělat ze všech celého lidstva? Pouze jedna parta otroků) uhjk100 říkal [uzavřela své místo strachu] Už chápu, ještě, že sionistická Židé jsou absolutní zlo, ještě horší než muslimských extrémistů. - Odpověď - lidé nevědí, že Hitler se snažil mluvit na ně, ale pro něj: TOTO JE nebylo možné ..

např.: bylo bylo: nemožné, a to i pro mě! Protože oni mají víru: absolutní, v jejich rabíni: Kakam: farizeové Illuminati nebo Mezinárodní měnový fond? Věrnost je absolutní! ale jsem požádal Boha o odpověď .. tak jsem volal: můj syn otevřít: nová Bible namátkou: Pán mi odpověděl, přes Amos 9: (trest Izraele) .. všichni hříšníci mého lidu? zemře: Meč! oni, kdo řekl, že neštěstí, nebude se nám, a my se nedotýkejte!

? ", Protože z nich se mi nepodařilo můj program všeobecné bratrství .. pak samozřejmě bude masakr @ IsraelNationalTV-li tyto zločiny! Nikdy nebyly: uznává: distancoval: a odpadlíky, odsouzen, a židovské obce? Pak tyto zločiny: oni jsou ještě toto: dnes znovu, všechny sračky z Ovadia: Kakam Illuminati MMF: ražebné bankovnictví ..

protože dnes je snadné udělat špinavou práci (do kanalizace lidské krvi), za použití satanistů! To je důvod, proč Bůh nikdy, odpovědí na vaše modlitby ..Nicméně: pokud mají žaludek, neboť jít do pekla se Satanem? Také pro tento ubohý několik let tyto pozemského života? Za pomoci americké: satanistů židovské lobby: 666 a 322? Nicméně, není něco, co bude trvat! tichý kluk!

Já jsem přišel k vám? Ale, můj duch prošel, zabíjení tisíců satanistů: první! klid ..král ví, jak: Jak ochránit své předměty! Jste si všimli, jak se démony: od: Joshua [23,11] traslator Google: zrušil: svévolně: můj přístup (3 ° WW jaderná energie)?[Křesťanské krve] Historické dodatku. Preambule. Odhalení: Neophyte: ještě věřit?

1 °: historický přehled mnohé vraždy: že rituální účely: vždy zavazuje: Židé v minulosti: po staletí: v tomto: další speciální: jasný: Vyznání: z: Židé: z: Toto: vražda: a: to Rituál: Účel: že jsou vykázány v původní procesy. II. Seznam historických: Některé: vraždy: z: Křesťané: spáchán: od: Židé k rituálním účelům:] v: před staletími. Mnozí: Seznamy: v této atentátů:

** 1255. Lincoln (Bolland. vol.6July, p.494), Hugh děti ukradli Židé jsou krmena až do dne oběti. Mnozí: Židé souhlasí, z různých částí Anglie: a ukřižování.[Křesťanská krev] Je pozoruhodné, aby zvážila, jako jsou: stejná doznání a odhalení: byly: ze strany Židů, i po mnoha a mnoha: století av zemích: daleko: v Trentu, Moldávie, Švýcarsko: v: století XIV a XVIII,

od: Monumenta z Pertz Historiae Germanicae. Ale protože zatím hlášeny použití žid:: Použití: křesťanské krve k rituálním účelům: je to staré a konstantní: V: celá staletí pryč. Ale nyní přišel století: současné ... ECC. ECC. Giosuè [23,11] My všichni jsme syny: Adama a Noah? Tak proč: Rabín: Ovadia Yosef: tedy farizeové: Dá se říci, že křesťané jsou zvířata v lidské podobě?

Co se skrývá pod: to všechno? evitente je: židovské lobby: 666 z 322: MMF: ukradli symboly judaismu a křesťanství! jít proti satanistů? Je to jako jít proti sobě!Avšak iv případě, tento příběh: strašné: na Talmud: je u konce: 3000 let, se datuje: ke kořenům židovského náboženství, byl okamžitě poškozen: protože: odpadnutí pro ústní trakce:

které pak byly zapracovány do Talmud? Nicméně, neměli bychom se bát pravdy, a neměli bychom se bát amputovat rakovině: první, která přišla se smrtí celého těla. pro to Luciferian: Grove: CULT: tj. nové věže Babel: NWO. Giosuè [23,11] @ IsraelNationalTV - usiluje o to, o svůj život, milovat Hospodina, svého Boha [12] Proč, je-li, aby odpadlictví (Talmud: farizeové) ..

pak, [13] pak, víte .. budete zahynulo: a vy budete pryč (3 ° jaderné WW): z toho: dobré země, kterou Hospodin, tvůj Bůh vám dal .- ODPOVĚĎ, sakra! špatně mluvit o Izraeli? (I když, je to ohavnost zednářských založil satanisté z MMF: .. i když je to takto: všechny ostatní falešné demokracie: bankovní ražebné): pro křesťana? Je to jako uříznout ruku!

Jak se Judaismus náboženského hnutí? mnoho! Tak proč se nenávidí absurdní: Synagoga Satanova (Illuminati farizeové): proti: Křesťané od začátku? Chtěli byste očekávat, že, skončil: 3 rd WW Jaderné? Ale to je právě ten problém: "Bude-li: 3 ° až po druhé světové! Jaderná" jeden stát Izrael "

5 [křesťanské krve] ** 1261. Pfortzeim Bade (duben Bolland vol.2 838 °.): Dívka na sedm let uškrtil a utopil se pak krvácela.
** 1283. V Mohuči (Baronius 61:.. Acta Colmar Monument XVII, 210) dítě prodává: její sestra: Židé a zabít je.
** 1285. V Monaku (Raderus Bavorsko: Svatý Volume 2 °, p.331:. Monum XVII, 415) dítě krvácí k smrti. Jeho krev se používá: lék pro Židy. Lidé pálí v domě, kde Židé našli útočiště. ** 1286. Na Oberwesel na Rýně (2 ° Bolland, Vol. Aprle z 697:.. Monum XVII, 77: Baronius 1287, č. 18) Wernher, chlapec 14 let mučedníka: na tři dny, při opakovaném řezy.
** 1287. V Bernu (.. 2. Bolland, vol duben) Rodolfo chlapec zastřelil v beránka:

6 [křesťanské krve] ** 1292. V Colmar (Ann. Hum. Il, 30) a dítě jak je uvedeno výše. ** 1293, Crems (Monum. XI, 658) obětované děti: proto poslal: Židé Brunn, dva Židé byli potrestáni: ostatní, s výjimkou poplatku. ** 1294. V Bernu (Ann. Hum. II, 32) zabil další dítě.
** 1202. Remken: stejné (Ann. Hum II, 3G).. ** 1303. Na Weissensee v Durynsku (Baron 64) Conrad učenec, syn vojáka vykrvácel, s vyrytým žíly. ** 1345. V Monaku (Rader 351) Blahoslavený Errico: krutě zabit. ** 1401. Diessenhofen na Württembersko. (Historie Albert B. Simon Habiki:.. V Bolland Vol. 2 dubna) a malého chlapce na čtyři roky koupil tři zlatých a krvácel z Židů.

7 [křesťanské krve] ** 1407. Tady ještě další dítě zabila: odkud výtržnosti: populární a vyhnání Židů (tamtéž). ** 1410. [V Durynsku (Baronius třetí) jsou loveni pro zločiny proti Židům: Christian děti. ** 1429. Rovensbourg (Baronius 3.:. Bolland .. 3. díl 978 dubna) Louise von Bruck, křesťanský chlapec je obětována Židy, zatímco on sloužil jim v tabulce, letnice: jeho tělo je nalezeno a ctil křesťany: * * 1454. v Kastilii (. Simon Habiki CIT), dítě roztrhané na kusy: jeho srdce a vařit jídlo. Pro tento a další podobné zločiny, jsou Židé vyhnáni ze Španělska v roce 1459.

8 [křesťanské krve] ** 1457. V Turíně (ibid.) je Žid chytili chvíli je: zabít: dítě. ** 1462. V Inspruck (Bolland. 3. července vol. 462). Vznešený: Dítě narozené Andrew Rinn, je zabit: 9. července Židy, které sbírají krev. ** 1475. Trento, slavný mučedník, B. Simoncini, kterých je, původní proces. Z těchto procesů se zdá, že Židé Trent, vinen z rituální vraždy B. Simoncini, odhalila mnoho desítek: oni a jejich souvěrci: dopustil, za stejným účelem: rituál, v Tyrolsku, Lombardii, Veneto, Itálie a jinde v Německu, Polsku atd.. a tak dále.

9 [křesťanské krve] ** 1480. V Treviso (Baronius str. 569) je spáchání trestného činu podobně jako v předchozím Trent.
** 1480. V Motta v Benátkách (Bolland. sv. 2.dubna) je dítě obětované na Velký pátek.
** 1486. V Regensburgu (Rader 3 ° 174) šest dětí: oběti Židů ....
** 1490. Stráž u Toledo (3. dubna Bolland. 1) dítě ukřižován.
** 1494. Tyrman v Maďarsku (838 Bolland. 2. dubna) ukradené dítě a krvácel.

10 [křesťanské krve] ** 1503. Waltkirch v Alsasku (Bolland. vol 2 dubna, 830).: Dítě na čtyři roky, jeho otec prodává Židům, za deset zlatých, s tím, že se vrátil živý po Bled. Ale Židé zabili krvácení.
** 1505. Budweys (EFEL Scriptores, I38 ​​l) se podobné.
** 1520. Tyrnau a Biring (Bolland. sv. 2.dubna, 839), pak Židé vyhnáni z Maďarska.
** 1540. Sappenfeld v Bavorsku (2.331 Rader, 3, 179) Michael. O čtyři roky, mučeni tři dny.

11 [křesťanské krve] ** 1547. Rave v Polsku (Simon Habiki citován. Syn krejčího dvěma obětoval Židy.
** 1569. Witów v Polsku (ibid.), John dvou let, prodával se za dvě ochranné známky Jamese Leizyka Žida. a krutě zabit. A další podobné skutečnosti, že se stalo Bielke a jinde. ** 1574. Punia: Litva (ibid.), Elizabeth zavražděných Židů let Joachim Smierlowiez sedm, v úterý: První Květná neděle: jeho krev odebraná: v JAR.
** 1590. Szydlow (ibid.), dítě zmizelo trovatone, mrtvola Bled na řezy a propíchnutí.

12 [křesťanské krve] ** 1595. V Augustine (ibid.) dítě, prodal k Židům, k krvácely.
** 1597. V Sryalow (ibid.), zabil dítě. Posypeme jeho krev nové židovské synagogy: vysvětit ho.
** 1650. Caaden (Tenziel, leden 1694) pětileté dítě a půl roku: Matthias Tillich s názvem: je zavražděn: 11. března. To zahrnuje i jiné podobné historické události, které se konaly v Steycrmarck, Kärnten, Crain, atd..
** 1655. Tunguch v Německu (Tentzel, červen 1693) dítě zavraždil.

13 [křesťanské krve] ** 1669. V Metz (Process: Paříž 1670: Feller, noviny, 1788, 2. 428) tří let dítěte ukradli Žid Raphael Levi, a krutě zavražděn. Jeho mrtvola byla nalezena strašlivě zohavené. Pachatel byl upálen zaživa v trestu parlamentu: 16. června 1670 v Metz. Poznámka: V procesu, který se stal v 17 - 12 - 1401, za vraždu, je popsáno výše, žid: obviněný přiznal, že za sedm let všechny Židy v nouzi: Christian krev. Další, ukázal, že křesťané zavraždili: Musí být kratší než třináct let: Třetí řekl: že oni využili jejich krev v Passover, a že to přece: suché části: snížení na prach: a to, pokud se používá pro své náboženských obřadech: (otázka Juive str. 59, 60)..

14 [křesťanská krev] Je pozoruhodné, aby zvážila, jako jsou: stejná doznání a odhalení byly provedeny Židy, a to i po mnoha staletích, tak v zemích daleko: v Trentu, Moldávie, Švýcarsko: Ve čtrnáctém a XVIII, v závislosti na zda jste již viděli, a uvidíme. Mnoho dalších skutečnostech, podobné těm, které: již napsal: Můžeme sbírat: jinými historiky a především Monumenta Pertz v Historiae Germanicae. Ale protože zatím hlášeny jen: aby v bodě: že použití žid: použití křesťanské krve k rituálním účelům: je to staré a konstantní v minulých stoletích.Ale nyní přišel století: současné .......

5 [křesťanské krve] ** 1261. Pfortzeim Bade (duben Bolland vol.2 838 °.): Dívka na sedm let uškrtil a utopil se pak krvácela.
** 1283. V Mohuči (Baronius 61:.. Acta Colmar Monument XVII, 210) dítě prodává: její sestra: Židé a zabít je.
** 1285. V Monaku (Raderus Bavorsko: Svatý Volume 2 °, p.331:. Monum XVII, 415) dítě krvácí k smrti. Jeho krev se používá: lék pro Židy. Lidé pálí v domě, kde Židé našli útočiště. ** 1286. Na Oberwesel na Rýně (2 ° Bolland, Vol. Aprle z 697:.. Monum XVII, 77: Baronius 1287, č. 18) Wernher, chlapec 14 let mučedníka: na tři dny, při opakovaném řezy.
** 1287. V Bernu (.. 2. Bolland, vol duben) Rodolfo chlapec zastřelil v beránka:

6 [křesťanské krve] ** 1292. V Colmar (Ann. Hum. Il, 30) a dítě jak je uvedeno výše. ** 1293, Crems (Monum. XI, 658) obětované děti: proto poslal: Židé Brunn, dva Židé byli potrestáni: ostatní, s výjimkou poplatku. ** 1294. V Bernu (Ann. Hum. II, 32) zabil další dítě.
** 1202. Remken: stejné (Ann. Hum II, 3G).. ** 1303. Na Weissensee v Durynsku (Baron 64) Conrad učenec, syn vojáka vykrvácel, s vyrytým žíly. ** 1345. V Monaku (Rader 351) Blahoslavený Errico: krutě zabit. ** 1401. Diessenhofen na Württembersko. (Historie Albert B. Simon Habiki:.. V Bolland Vol. 2 dubna) a malého chlapce na čtyři roky koupil tři zlatých a krvácel z Židů.


7 [křesťanské krve] ** 1407. Tady ještě další dítě zabila: odkud výtržnosti: populární a vyhnání Židů (tamtéž). ** 1410. [V Durynsku (Baronius třetí) jsou loveni pro zločiny proti Židům: Christian děti. ** 1429. Rovensbourg (Baronius 3.:. Bolland .. 3. díl 978 dubna) Louise von Bruck, křesťanský chlapec je obětována Židy, zatímco on sloužil jim v tabulce, letnice: jeho tělo je nalezeno a ctil křesťany: * * 1454. v Kastilii (. Simon Habiki CIT), dítě roztrhané na kusy: jeho srdce a vařit jídlo. Pro tento a další podobné zločiny, jsou Židé vyhnáni ze Španělska v roce 1459.

8 [křesťanské krve] ** 1457. V Turíně (ibid.) je Žid chytili chvíli je: zabít: dítě. ** 1462. V Inspruck (Bolland. 3. července vol. 462). Vznešený: Dítě narozené Andrew Rinn, je zabit: 9. července Židy, které sbírají krev. ** 1475. Trento, slavný mučedník, B. Simoncini, kterých je, původní proces. Z těchto procesů se zdá, že Židé Trent, vinen z rituální vraždy B. Simoncini, odhalila mnoho desítek: oni a jejich souvěrci: dopustil, za stejným účelem: rituál, v Tyrolsku, Lombardii, Veneto, Itálie a jinde v Německu, Polsku atd.. a tak dále.

9 [křesťanské krve] ** 1480. V Treviso (Baronius str. 569) je spáchání trestného činu podobně jako v předchozím Trent.
** 1480. V Motta v Benátkách (Bolland. sv. 2.dubna) je dítě obětované na Velký pátek.
** 1486. V Regensburgu (Rader 3 ° 174) šest dětí: oběti Židů ....
** 1490. Stráž u Toledo (3. dubna Bolland. 1) dítě ukřižován.
** 1494. Tyrman v Maďarsku (838 Bolland. 2. dubna) ukradené dítě a krvácel.

10 [křesťanské krve] ** 1503. Waltkirch v Alsasku (Bolland. vol 2 dubna, 830).: Dítě na čtyři roky, jeho otec prodává Židům, za deset zlatých, s tím, že se vrátil živý po Bled. Ale Židé zabili krvácení.
** 1505. Budweys (EFEL Scriptores, I38 ​​l) se podobné.
** 1520. Tyrnau a Biring (Bolland. sv. 2.dubna, 839), pak Židé vyhnáni z Maďarska.
** 1540. Sappenfeld v Bavorsku (2.331 Rader, 3, 179) Michael. O čtyři roky, mučeni tři dny.

11 [křesťanské krve] ** 1547. Rave v Polsku (Simon Habiki citován. Syn krejčího dvěma obětoval Židy.
** 1569. Witów v Polsku (ibid.), John dvou let, prodával se za dvě ochranné známky Jamese Leizyka Žida. a krutě zabit. A další podobné skutečnosti, že se stalo Bielke a jinde. ** 1574. Punia: Litva (ibid.), Elizabeth zavražděných Židů let Joachim Smierlowiez sedm, v úterý: První Květná neděle: jeho krev odebraná: v JAR.
** 1590. Szydlow (ibid.), dítě zmizelo trovatone, mrtvola Bled na řezy a propíchnutí.

12 [křesťanské krve] ** 1595. V Augustine (ibid.) dítě, prodal k Židům, k krvácel.
** 1597. V Sryalow (ibid.), zabil dítě. Posypeme jeho krev nové židovské synagogy: vysvětit ho.
** 1650. Caaden (Tenziel, leden 1694) pětileté dítě a půl roku: Matthias Tillich s názvem: je zavražděn: 11. března. To zahrnuje i jiné podobné historické události, které se konaly v Steycrmarck, Kärnten, Crain, atd..
** 1655. Tunguch v Německu (Tentzel, červen 1693) dítě zavraždil.

13 [křesťanské krve] ** 1669. V Metz (Process: Paříž 1670: Feller, noviny, 1788, 2. 428) tří let dítěte ukradli Žid Raphael Levi, a krutě zavražděn. Jeho mrtvola byla nalezena strašlivě zohavené. Pachatel byl upálen zaživa v trestu parlamentu: 16. června 1670 v Metz. Poznámka: V procesu, který se stal v 17 - 12 - 1401, za vraždu, je popsáno výše, žid: obviněný přiznal, že za sedm let všechny Židy v nouzi: Christian krev. Další, ukázal, že křesťané zavraždili: Musí být kratší než třináct let: Třetí řekl: že oni využili jejich krev v Passover, a že to přece: suché části: snížení na prach: a to, pokud se používá pro své náboženských obřadech: (otázka Juive str. 59, 60)..

13 [křesťanská krev] Je pozoruhodné, aby zvážila, jako jsou: stejná doznání a odhalení byly provedeny Židy, a to i po mnoha staletích, tak v zemích daleko: v Trentu, Moldávie, Švýcarsko: Ve čtrnáctém a XVIII, v závislosti na zda jste již viděli, a uvidíme. Mnoho dalších skutečnostech, podobné těm, které: již napsal: Můžeme sbírat: jinými historiky a především Monumenta Pertz v Historiae Germanicae. Ale protože zatím hlášeny jen: aby v bodě: že použití žid: použití křesťanské krve k rituálním účelům: je to staré a konstantní v minulých stoletích.Ale nyní přišel století: současné